קרן קופרו לשיווק תוכן ישראלי פועלת לקידום יוצרי ויוצרות קולנוע לאורך השנה. הפעילות של הקרן תלויה רבות בשיתוף הפעולה המתמשך עם תעשיית הקולנוע בישראל ובעולם.

תרומתכם.ן תסייע לקופרו להרחיב את פעילותנו בהפצת סיפורים מישראל ברחבי העולם ולהגדיל את מעגל היוצרים.ות בהם.ן נוכל לתמוך. תרומה בכל סכום תתקבל בברכה. התרומה מוכרת לפי סעיף 46 לפקודת מס הכנסה, קבלה תשלח בהתאם.

לתרומה כספית >>

אתם.ן מוזמנים.ות להצטרף אלינו כמתנדבים.ות במגוון האירועים שהקרן מפיקה. להתנדבות ניתן לשלוח לנו מייל ל: info@copro.co.il או למלא פרטים בטופס יצירת קשר בעמוד צור קשר ונחזור אליכם.ן

מסלול הפיצ'ינג הינו הצגה פומבית של פרויקטים תיעודיים ישראליים, בפני פאנל של נציגי רשתות טלוויזיה מחו”ל, מנהלי קרנות קולנוע בינלאומיות ומשקיעים פוטנציאלים.

במהלך 25 השנים האחרונות, יצר לעצמו המסלול מוניטין של אירוע חשוב ורב הישגים על מפת העשייה התיעודית הבין לאומית, ומדי שנה הוא מושך אליו משקיעים רבים מרחבי העולם.

המסלול מיועד לפרויקטים תיעודיים ישראליים בהפקה המתאימים להשקעה ולקופרודוקציות בינלאומיות. פרויקט שיתקבל למסלול זה יהיה מחוייב במפיק מקצועי שהפיק לפחות 2 סרטים בעבר, לא כולל סרטים במסגרת הלימודים או פרויקט גמר. עדיפות תינתן לפרויקטים שגייסו השקעה מקומית או התחייבות להשקעה עתידית.

הגשה למסלול זה לשוק 2024 הסתיימה

 

 

יוצרי פרויקט שיתקבל למסלול הפיצ’ינג יעברו תהליך הכנה פרטני ואפקטיבי שיכלול סדנת אמן בהנחיית נציגים בכירים מהתעשייה הדוקומנטרית הבינלאומית וסדנאות סימולציה בהנחיית בכירים בתעשייה הדוקומנטרית הישראלית.

ההגשה מתבצעת דרך מערכת ההגשות באתר CoPro.Screen

 

מסלול

פיצ’ינג

דילוג לתוכן