משקיעים - קופרו 19

אורחי קופרו 19 - 2017

מנחה: 

פט פרנס יועץ ושותף ומנחה את אירועי "קופרו –השוק למדיה דוקומנטרית"

W. Paterson Ferns C.M. President, Ferns Productions Inc

Networks' representatives, Buyers, Film Funds' representatives & Producers
 

AUSTRIA
Christoph Guggenberger, ORF

BELGIUM
Domenico La Porta, Wallimage
Isabelle Truc, Iota Productions 
Paul Pauwels, EDN

CANADA
W. Paterson Ferns, Ferns Productions
Amanda Handy, Nomad Films
Amit Breuer, Amythos Media
Bruce Cowley, CBC
Danae Eilon
Ina Fichman, Intuitive Pictures 
Jean Pelletier, Société Radio-Canada / CBC 
Mark Johnston, Nomad Films
Mike Robbins, Helios
Paul Cadieux, Megafun Productions Inc
Valerie Creighton, Canada Media Fund


CZECH REPUBLIC
Natalia Arshavskaya, Current Time TV


DENMARK
Mette Hoffmann Meyer, The Why 
 

FINLAND
Erkko Lyytinen, YLE
Iikka Vehkalahti, YLE TV2
 

FRANCE
Alex Szalat, ARTE
Ali Delici, ARTE
Catherine Le Clef, Cat&Docs
David Amiel, FranceTélévisions
François Lioret, FIPA
Julien Menanteau, Director
Luc-Martin Gousset, Point de Jour 
Maud Huynh, Gloria Films
Paul Saadoun, Seconde Vague productions
Renaud Allilaire, France 5
Sabine Lange, ARTE G.E.I.E
Serge Gordey, Algeria Productions 

GERMANY
Andrea Schramm, Schramm Matthes Film
Barbara Biemann, NDR 
Dagmar Mielke, RBB
Jana Matthes,Schramm Matthes Film
Jürgen Kleinig, Alte Celluloid Fabrik
Kai Henkel, SWR
Dr. Katja Wildermuth, MDR 
Maria Wischnewski, Koberstein Film
Martin Hagemann, Zero Fiction Film
Milena Seyberth, ZDF
Patricia Schlesinger, ARD/NDR 
Reinhardt Beetz, Gebrueder Beetz Filmproduktion
Simone Baumann, Saxonia Entertainment
Tina Leeb, Alte Celluloid Fabrik
 

GREECE
Kyveli Short, Anemon Productions

HUNGARY
Klara Trencsenyi, Éclipse Film Ltd


NORWAY
Torstein Parelius, GAMMAGLIMT AS / FACTION FILM AS


THE NETHERLANDS
Joan Morselt, VPRO

POLAND
Anna Wereda, Studio Besta
Katarzyna Mazurkiewicz, Polish Film Institute
Łukasz Czajka, Studio Besta 


PORTUGAL
Camilo Azevedo, RTP


SWEDEN
Klara Grunning, Swedish Film Institute
Staffan Julen, Overcoat AB


TAIWAN / CHINA
Ruby Chen, CNEX


UK
Oliver Harbottle, Dogwoof
Tijana Djukic, Taskovski Films

USA
Kelsey Koenig, Impact Partner
Lisa Chanoff, Catapult Film Fund
Milton Tabbot, IFP-Independent Filmmaker Project
Sarah Masters, Hartley Film Foundation
 

נגישות