אורחים בקופרו

אורחי קופרו 18 - 2016

מנחה:

פט פרנס יועץ ושותף ומנחה את אירועי "קופרו –השוק למדיה דוקומנטרית"

W. Paterson Ferns C.M. President, Ferns Productions Inc

Networks' representatives, Buyers, Film Funds' representatives & Producers

 

AUSTRIA
Alfred Grinschgl, RTR
Barbara Franzen, Division II: Arts and Culture, The Austrian Federal Chancellery
Barbara Weissenbeck, Filmwerkstatt Wien
Claudia Neuhauser. ORF
Claudia Wohlgenannt, Plan C Film
Doris Kittler, Director
Ebba Sinzinger, WILDart FILM
Gerald Benesch, Filmwerkstatt Wien
Johannes Rosenberger, Navigator Film
Katharina Rohrer, Greenkat Productions
Kurt Stocker, DOR Film Produktionsgesellschaft m.b.H
Michael Pfeifenberger, Plan C Film
Peter Schernhuber, Diagonale film festival
Roland Teichmann, Austrian Film Institute 
Ruth Beckermann, Ruth Beckermann Filmproduktion
Sharon Nuni, ORF
Zora Bachmann,This Human World 

BELGIUM

Domenico La Porta, Wallimage
Eric Goossens, Walk the Dog
Paul Pauwels, Periscope, VRT 
 

BRAZIL

Ana Carolina Lima de Oliveira, GLOBOSAT Programadora

CANADA

W. Paterson Ferns, Ferns Productions
Amit Breuer, Amythos Media
Dorota Lech, HotDocs
Ina Fichman, Intuitive Pictures
Ira Levy, Breakthrough Entertainment
Jean Pelletier, Société Radio-Canada / CBC
Maryse Rouillard, Filmoption International
Mike Robbins, Helios
Paul Cadieux, Megafun Productions Inc
Rudy Buttignol, Knowledge Network, BBC Kids

 

DENMARK
Mette Hoffmann Meyer, DR
 
FINLAND
Erkko Lyytinen, YLE
Iikka Vehkalahti, YLE TV2
 

FRANCE

Alex Szalat, ARTE
Alec Herrmann, ARTE
Ann Julienne
Annick Jakobowicz, FranceTélévisions 
Catherine Le Clef, Cat&Docs
Dora Benousilio, Films de L`Arlequin
Lauren Grall, FIPA
Paul Saadoun, Seconde Vague productions
Philippe de Bourbon, Canal+ International
Sabine Lange, ARTE G.E.I.E
Virginie Guibbaud, Producer

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

GERMANY

Arno Trümper, Arno Trümper Medienproduktion
Barbara Biemann, NDR 
Björn Jensen, Ginger Foot Films / AGDOC
Gerhard Schick, Film und Kontext
Hans Robert Eisenhauer, Ventana-Film
Idit Samet, Filmtank
Jonas Niewianda, Florianfilm GmbH
Julia Cöllen, Filmtank GmbH
Jürgen Kleinig, Alte Celluloid Fabrik
Jutta Krug, WDR
Dr. Katja Wildermuth, MDR 
Kai Henkel, SWR
Patricia Schlesinger, ARD/NDR 
Reinhardt Beetz, Gebrueder Beetz Filmproduktion
Rieke Brendel, Florianfilm GmbH
Simone Baumann, Saxonia Entertainment
Sonia Otto, INDI FILM GmbH
Tina Leeb, Alte Celluloid Fabrik
Stefano Strocchi, Boekamp & Kriegshiem GmbH
Felix Kriegsheim, Boekamp & Kriegshiem GmbH
Dr. Evelyn Schels, Director

ITALY

Agnese Fontana, Doc/It

JAPAN

Ryota Kotani, NHK 

NORWAY

Christian Falch, GAMMAGLIMT AS / FACTION FILM AS
 
THE NETHERLANDS
Dr. Margje M.A. de Koning, IKON, 
Yaniv Wolf, Submarine

POLAND

Aleksandra Biernacka, TVP2

RUSSIA

Grigory Libergal, Moscow International Film Festival & Acquisition advisor for 24_DOC channel

SPAIN

+Maria Pilar Canales, Canal

SWEDEN

Susanne Folkesson, UR

SWITZERLAND

Gaspard Lamunière, RTS 
Ananda Scepka, Human Rights Film Festival Lugano

TURKEY

Filiz Zengin, 24TV 

USA

Sarah Masters, Hartley Film Foundation
 
UK
 
Nick Fraser, BBC4 Storyville 
 

נגישות