קרן קופרו לשיווק תוכן ישראלי פועלת לקידום יוצרי ויוצרות קולנוע לאורך השנה. הפעילות של הקרן תלויה רבות בשיתוף הפעולה המתמשך עם תעשיית הקולנוע בישראל ובעולם.

תרומתכם.ן תסייע לקופרו להרחיב את פעילותנו בהפצת סיפורים מישראל ברחבי העולם ולהגדיל את מעגל היוצרים.ות בהם.ן נוכל לתמוך. תרומה בכל סכום תתקבל בברכה. התרומה מוכרת לפי סעיף 46 לפקודת מס הכנסה, קבלה תשלח בהתאם.

לתרומה כספית >>

אתם.ן מוזמנים.ות להצטרף אלינו כמתנדבים.ות במגוון האירועים שהקרן מפיקה. להתנדבות ניתן לשלוח לנו מייל ל: info@copro.co.il או למלא פרטים בטופס יצירת קשר בעמוד צור קשר ונחזור אליכם.ן

World Cinema Fund

07.21.2021

קרן שהוקמה ב-2004 על ידי פסטיבל ברלין והקרן הפדרלית הגרמנית לתרבות במטרה לעודד סרטים ממדינות מתפתחות, בהם גם מדינות מן המזרח התיכון. עם השנים הצטרפו למיזם שותפים נוספים כמכון גתה ודויטשה וולה.
הקרן תומכת בסרטים באורך מלא בלבד, עלילתיים ותיעודיים. כדי להיות קבילים לקבלת תמיכה מן הקרן יש ליצור שותפות עם חברת הפקה או הפצה גרמנית. ניתן ליצור שותפות כזו אחרי שהפרויקט עבר שלב והומלץ לתמיכה.
הקרן שואפת להביא את הסרטים הנתמכים לבתי הקולנוע בגרמניה ואפילו תעזור בהפצת הסרט. נכון לשנת 2016, התמיכה המקסימלית בפרויקט עמדה על 80,000 יורו.
בשנים האחרונות לא נרשמה תמיכה בסרטים ישראלים, אם כי הקרן תמכה בכמה יצירות מקומיות כמו: "עג'מי" של ירון שמיר וסכנדר קובטי (2009), "שלטון החוק" של רענן אלכסנדרוביץ (2011) ו"הנותנת" של הגר בן אשר (2012).

דילוג לתוכן