קרן קופרו לשיווק תוכן ישראלי פועלת לקידום יוצרי ויוצרות קולנוע לאורך השנה. הפעילות של הקרן תלויה רבות בשיתוף הפעולה המתמשך עם תעשיית הקולנוע בישראל ובעולם.

תרומתכם.ן תסייע לקופרו להרחיב את פעילותנו בהפצת סיפורים מישראל ברחבי העולם ולהגדיל את מעגל היוצרים.ות בהם.ן נוכל לתמוך. תרומה בכל סכום תתקבל בברכה. התרומה מוכרת לפי סעיף 46 לפקודת מס הכנסה, קבלה תשלח בהתאם.

לתרומה כספית >>

אתם.ן מוזמנים.ות להצטרף אלינו כמתנדבים.ות במגוון האירועים שהקרן מפיקה. להתנדבות ניתן לשלוח לנו מייל ל: info@copro.co.il או למלא פרטים בטופס יצירת קשר בעמוד צור קשר ונחזור אליכם.ן

World Cinema Fund

03.18.2024

קרן WCF נוסדה בשנת 2004 ביוזמת קרן התרבות הפדרלית הגרמנית ופסטיבל הסרטים הבינלאומי בברלין. היא ביססה את עצמה במהירות כאחד המוסדות המובילים בתחום מימון הסרטים הבינלאומי להפקות אמנותיות וחדשניות.

הקרן מתמקדת בגיבוי ההפקה וההפצה של סרטים מאמריקה הלטינית, האיים הקריביים והאזור הפסיפי, אפריקה, המזרח התיכון, מרכז ודרום מזרח אסיה, הקווקז, כמו גם בנגלדש, נפאל, מונגוליה וסרי לנקה.

מטרת הקרן היא לקדם קולנוע באיכות גבוהה מאותם אזורים תוך טיפוח גיוון תרבותי בבתי קולנוע גרמניים, כמו גם תמיכה בשיתופי פעולה בין מפיקים גרמנים ואירופיים לשותפים משאר העולם. כל סרטי WCF שהושלמו עד כה הוקרנו בבתי קולנוע ובפסטיבלים ידועים. רבים זכו בפרסים משמעותיים, הוכחה להצלחת היוזמה ברחבי העולם.

ה-WCF מספקת תמיכה בתחומי ההפקה, הפוסט-פרודקשן וההפצה לסרטים באורך מלא ולסרטים תיעודיים יצירתיים. בשיתוף פעולה עם מוסדות אחרים, הוקמו יוזמות חדשות לפיתוח פעילויות מעבר לתוכנית המימון של עצמו.

דילוג לתוכן