קרן קופרו לשיווק תוכן ישראלי פועלת לקידום יוצרי ויוצרות קולנוע לאורך השנה. הפעילות של הקרן תלויה רבות בשיתוף הפעולה המתמשך עם תעשיית הקולנוע בישראל ובעולם.

תרומתכם.ן תסייע לקופרו להרחיב את פעילותנו בהפצת סיפורים מישראל ברחבי העולם ולהגדיל את מעגל היוצרים.ות בהם.ן נוכל לתמוך. תרומה בכל סכום תתקבל בברכה. התרומה מוכרת לפי סעיף 46 לפקודת מס הכנסה, קבלה תשלח בהתאם.

לתרומה כספית >>

אתם.ן מוזמנים.ות להצטרף אלינו כמתנדבים.ות במגוון האירועים שהקרן מפיקה. להתנדבות ניתן לשלוח לנו מייל ל: info@copro.co.il או למלא פרטים בטופס יצירת קשר בעמוד צור קשר ונחזור אליכם.ן

VTIFF – Vermont International Film

07.12.2021

הפסטיבל שהוקם ב- 1985, נערך בכל שנה בסוף חודש אוקטובר בעיר ברלניגטון שבמדינת ורמונט.

הפסטיבל הציג לאורך השנים בעיקר סרטים תיעודיים, אולם בשנים האחרונות הקולנוע העלילתי החל לתפוס בו מקום נכבד יותר. הפסטיבל הוא בעל אג'נדה אקטיביסטית ועוסק בעיקר בנושאי זכויות האדם, שימור הסביבה ומלחמה ושלום. הפסטיבל הוא חלק מ- Human Rights Film Network. מאז שנת 2012 מנוהל הפסטיבל על ידי אורלי ידין בתו של יגאל ידין ויוצרת תיעודית בזכות עצמה.

הפסטיבל הוא פסטיבל קטן יחסית ומוקרנים בו כ-40 סרטים בלבד. הוא מציע מסגרת ליוצרים מקומיים, מסגרת של סרטי סטודנטים ולא מעט פאנלים עם הרצאות מפי אקטיביסטים מפורסמים הפועלים בתחום הקולנוע.

דילוג לתוכן