קרן קופרו לשיווק תוכן ישראלי פועלת לקידום יוצרי ויוצרות קולנוע לאורך השנה. הפעילות של הקרן תלויה רבות בשיתוף הפעולה המתמשך עם תעשיית הקולנוע בישראל ובעולם.

תרומתכם.ן תסייע לקופרו להרחיב את פעילותנו בהפצת סיפורים מישראל ברחבי העולם ולהגדיל את מעגל היוצרים.ות בהם.ן נוכל לתמוך. תרומה בכל סכום תתקבל בברכה. התרומה מוכרת לפי סעיף 46 לפקודת מס הכנסה, קבלה תשלח בהתאם.

לתרומה כספית >>

אתם.ן מוזמנים.ות להצטרף אלינו כמתנדבים.ות במגוון האירועים שהקרן מפיקה. להתנדבות ניתן לשלוח לנו מייל ל: info@copro.co.il או למלא פרטים בטופס יצירת קשר בעמוד צור קשר ונחזור אליכם.ן

Valladolid International Film Festival (Seminci)

07.13.2021

פסטיבל ותיק המתקיים מאז שנת 1956 בחודש אוקטובר בעיר ולדוליד שבספרד. היום מדובר באחד הפסטיבלים המוכרים באירופה אליו מגיעים כ-90 אלף מבקרים כל שנה ומוקרנים בו קרוב ל-200 סרטים בז'אנרים שונים, עלילתיים ותיעודיים, ארוכים וקצרים.

בפסטיבל מספר מסגרות תחרותיות אם כי חלק מהן מוקדשות לקולנוע מקומי בלבד. הקטגוריות כוללות את פרס הסרט והסרט הקצר הטובים ביותר, פרס השופטים, פרס חביב הקהל ועוד. כמו כן, יש מסגרת לסרטים תיעודיים תחת הכותרת Time of History.

הפסטיבל מעניק פרסים לסרטים גם בקטגוריות נוספות כמו משחק, צילום, תסריט ועוד.

הקולנוע הישראלי זוכה להצלחה גדולה בפסטיבל ואף זכה במספר פרסים בשנים האחרונות.

בשנת  2014 הסרט "מיתה טובה" של שרון מימון וטל גרניט זכה בפרס GOLDEN SPIKE, הפרס הראשון בפסטיבל ולבנה פינקלשטיין זכתה בפרס השחקנית על משחקה בסרט הזה.

דילוג לתוכן