קרן קופרו לשיווק תוכן ישראלי פועלת לקידום יוצרי ויוצרות קולנוע לאורך השנה. הפעילות של הקרן תלויה רבות בשיתוף הפעולה המתמשך עם תעשיית הקולנוע בישראל ובעולם.

תרומתכם.ן תסייע לקופרו להרחיב את פעילותנו בהפצת סיפורים מישראל ברחבי העולם ולהגדיל את מעגל היוצרים.ות בהם.ן נוכל לתמוך. תרומה בכל סכום תתקבל בברכה. התרומה מוכרת לפי סעיף 46 לפקודת מס הכנסה, קבלה תשלח בהתאם.

לתרומה כספית >>

אתם.ן מוזמנים.ות להצטרף אלינו כמתנדבים.ות במגוון האירועים שהקרן מפיקה. להתנדבות ניתן לשלוח לנו מייל ל: info@copro.co.il או למלא פרטים בטופס יצירת קשר בעמוד צור קשר ונחזור אליכם.ן

UK Film Festival

07.11.2021

הפסטיבל נערך בלונדון בחודש נובמבר ומקרין בסביבות 70 סרטים מז'אנרים שונים, מסרטי סטודנטים ועד סרטים עלילתיים ארוכים של במאים יידועי שם.

בפסטיבל שבע קטגוריות תחרותיות: הסרט הקצר (שמחולק לקטגוריה בינלאומית ובריטית), וידאו קליפ, אנימציה, תיעודי, סרט סטודנטים וסרט באורך מלא. הגשת הסרטים כוללת תשלום דמי הרשמה.

במקביל לתחרויות המסורתיות, הפסטיבל מקיים גם תחרות של תסריטים קצרים (עד לאורך של שלוש דקות) ותסריטים לסרטים באורך מלא (שכוללים תשלום של 60 פאונד). המטרה של התחרות היא לאתר כישרונות עולים.

דילוג לתוכן