קרן קופרו לשיווק תוכן ישראלי פועלת לקידום יוצרי ויוצרות קולנוע לאורך השנה. הפעילות של הקרן תלויה רבות בשיתוף הפעולה המתמשך עם תעשיית הקולנוע בישראל ובעולם.

תרומתכם.ן תסייע לקופרו להרחיב את פעילותנו בהפצת סיפורים מישראל ברחבי העולם ולהגדיל את מעגל היוצרים.ות בהם.ן נוכל לתמוך. תרומה בכל סכום תתקבל בברכה. התרומה מוכרת לפי סעיף 46 לפקודת מס הכנסה, קבלה תשלח בהתאם.

לתרומה כספית >>

אתם.ן מוזמנים.ות להצטרף אלינו כמתנדבים.ות במגוון האירועים שהקרן מפיקה. להתנדבות ניתן לשלוח לנו מייל ל: info@copro.co.il או למלא פרטים בטופס יצירת קשר בעמוד צור קשר ונחזור אליכם.ן

Tribeca Film Festival

07.12.2021

הפסטיבל שנערך בחודש יוני, נוסד בשנת 2002 על ידי מספר אנשי קולנוע בהם השחקן רוברט דה נירו, כתגובה לאירועי ה-11 בספטמבר ובניסיון לעורר, מבחינה תרבותית וכלכלית, את אזור מנהטן הדרומית.

לפסטיבל מסגרת תחרותית, הכוללת פרסים. באגף העלילתי מחולקים פרסים בקטגוריות: הסרט, הבמאי הצעיר (שזוכה על בימוי סרט ראשון או שני), פרסי השחקן והשחקנית, הצילום, התסריט והעריכה הטובים ביותר.

באגף התיעודי מחולקים שני פרסים עיקריים, הסרט הטוב ביותר, ויצירה של במאי מתחיל (שזהו סרטו הראשון או השני). בפסטיבל גם קטגוריה של סרטים קצרים עלילתיים, תיעודיים, סרטי סטודנטים ואנימציה. הפסטיבל גם מעניק את פרס חביב הקהל.

מלבד המסגרת התחרותית קיימת גם מסגרת לא תחרותית בה מוקרנים סרטים המוזמנים על ידי עורכי הפסטיבל. במשך הפסטיבל מתקיימים אירועים רבים הכוללים אירועי חוצות, הקרנות פתוחות ותוכנית עשירה של פאנלים והרצאות.

אחד האירועים החשובים בפסטיבל הוא אירוע הפיצ'ינג Tribeca All Access שנחשב לאחד מאירועי הפיצ'ינג הגדולים בעולם ונותן הזדמנות ללא פחות מ-450 יוצרים צעירים להציג את סרטם, להיפגש עם מפיקים ובמאים ולנסות להשיג מקורות מימון.

ההרשמה לפסטיבל כוללת תשלום דמי הרשמה.

דילוג לתוכן