קרן קופרו לשיווק תוכן ישראלי פועלת לקידום יוצרי ויוצרות קולנוע לאורך השנה. הפעילות של הקרן תלויה רבות בשיתוף הפעולה המתמשך עם תעשיית הקולנוע בישראל ובעולם.

תרומתכם.ן תסייע לקופרו להרחיב את פעילותנו בהפצת סיפורים מישראל ברחבי העולם ולהגדיל את מעגל היוצרים.ות בהם.ן נוכל לתמוך. תרומה בכל סכום תתקבל בברכה. התרומה מוכרת לפי סעיף 46 לפקודת מס הכנסה, קבלה תשלח בהתאם.

לתרומה כספית >>

אתם.ן מוזמנים.ות להצטרף אלינו כמתנדבים.ות במגוון האירועים שהקרן מפיקה. להתנדבות ניתן לשלוח לנו מייל ל: info@copro.co.il או למלא פרטים בטופס יצירת קשר בעמוד צור קשר ונחזור אליכם.ן

Threshold Fund

03.18.2024

החל מ-2016, השותפות של Doc Society ושל הקרן Threshold נולדה מתוך אמונה משותפת כי לסרטים תיעודיים יש פוטנציאל לשנות את התפיסה הציבורית בנושאים מרכזיים על ידי חקר סיפורים משכנעים, שאינם מיוצגים כראוי עם עומק וניואנסים שאינם נראים ברוב אמצעי התקשורת המרכזיים.

הקרן תמכה בכ-40 סרטים עם מענקי הפקה של יותר מ-1.6 מיליון דולר. סרטים אלה נגעו בנושאים כמו דמוקרטיה, צדק גזעי, זכויות להט"ב, הגירה, משבר האקלים, וחופש הביטוי. סרטים שמדברים אמת, מחברים אותנו לאנושיות ופותחים את האפשרות לחולל שינוי.

דילוג לתוכן