קרן קופרו לשיווק תוכן ישראלי פועלת לקידום יוצרי ויוצרות קולנוע לאורך השנה. הפעילות של הקרן תלויה רבות בשיתוף הפעולה המתמשך עם תעשיית הקולנוע בישראל ובעולם.

תרומתכם.ן תסייע לקופרו להרחיב את פעילותנו בהפצת סיפורים מישראל ברחבי העולם ולהגדיל את מעגל היוצרים.ות בהם.ן נוכל לתמוך. תרומה בכל סכום תתקבל בברכה. התרומה מוכרת לפי סעיף 46 לפקודת מס הכנסה, קבלה תשלח בהתאם.

לתרומה כספית >>

אתם.ן מוזמנים.ות להצטרף אלינו כמתנדבים.ות במגוון האירועים שהקרן מפיקה. להתנדבות ניתן לשלוח לנו מייל ל: info@copro.co.il או למלא פרטים בטופס יצירת קשר בעמוד צור קשר ונחזור אליכם.ן

Thessaloniki Documentary Festival

07.12.2021

פסטיבל בינלאומי לסרטים דוקומנטריים המתקיים בעיר סלוניקי שביוון מידי חודש מרץ מאז הוקם ב-1988. שימו לב, לא להתבלבל עם פסטיבל בינלאומי נוסף שמתקיים בעיר בחודש נובמבר.

בפסטיבל מוקרנים מעל 200 סרטים במסגרות שונות ומגיעים אליו למעלה מ-35 אלף צופים מדי שנה. במקביל להקרנות נערכים מספר אירועים נוספים כמו לדוגמא אירוע פיצ'ינג, סדנאות, פאנלים ושוק סרטים המושך אליו אנשי תעשייה רבים ממדינות הבלקן.

הפסטיבל משתמש במסגרות של מחוות ורטרוספקטיבות על מנת להתמקד ביוצרי סרטים תיעודיים משמעותיים מרחבי העולם. כמו כן, ישנו חלק מיוחד המוקדש לסרטי תיעודה המיועדים גם לילדים.

דילוג לתוכן