קרן קופרו לשיווק תוכן ישראלי פועלת לקידום יוצרי ויוצרות קולנוע לאורך השנה. הפעילות של הקרן תלויה רבות בשיתוף הפעולה המתמשך עם תעשיית הקולנוע בישראל ובעולם.

תרומתכם.ן תסייע לקופרו להרחיב את פעילותנו בהפצת סיפורים מישראל ברחבי העולם ולהגדיל את מעגל היוצרים.ות בהם.ן נוכל לתמוך. תרומה בכל סכום תתקבל בברכה. התרומה מוכרת לפי סעיף 46 לפקודת מס הכנסה, קבלה תשלח בהתאם.

לתרומה כספית >>

אתם.ן מוזמנים.ות להצטרף אלינו כמתנדבים.ות במגוון האירועים שהקרן מפיקה. להתנדבות ניתן לשלוח לנו מייל ל: info@copro.co.il או למלא פרטים בטופס יצירת קשר בעמוד צור קשר ונחזור אליכם.ן

The Rockefeller Foundation

07.21.2021

קרן שהוקמה בשנת 1913 ותומכת בפרויקטים שהם לאו דווקא קולנועיים. חלק גדול מהון הקרן היום הוא מחברות מסחריות שונות מארצות הברית.
הקרן אינה מגבילה הגשות במועדים, או ארץ מוצא של המפיק או ההפקה ואפילו אינה מגבילה את היוצרים בשלבי הפקה. מבחינת הקרן, כל עוד הסרט תואם את הייעוד שלה (שיפור חיי האדם ברחבי העולם) ומדובר בסרט תיעודי. הוא קביל להגשה.
הקרן מחפשת דרכים לשינוי המציאות, אם בפרויקטים קולנועיים ואם בפרויקטים חברתיים אחרים.
על כן, התחרות היא מאוד גדולה, ואכן התמיכה בסרטי קולנוע ירדה בשנים האחרונות.
בכדי להחליט אם להגיש בקשה לתמיכה בפרויקט מומלץ מאוד להיכנס לאתר הקרן ולעבור על הפרויקטים שבהם הם תומכים. כוונות הקרן המדוייקות משתנות מעת לעת, בהתאם לשינויים הגלובאליים – אקולוגיה / נגישות לטכנולוגיה / לרפואה וגם, כמובן, תרבות

דילוג לתוכן