קרן קופרו לשיווק תוכן ישראלי פועלת לקידום יוצרי ויוצרות קולנוע לאורך השנה. הפעילות של הקרן תלויה רבות בשיתוף הפעולה המתמשך עם תעשיית הקולנוע בישראל ובעולם.

תרומתכם.ן תסייע לקופרו להרחיב את פעילותנו בהפצת סיפורים מישראל ברחבי העולם ולהגדיל את מעגל היוצרים.ות בהם.ן נוכל לתמוך. תרומה בכל סכום תתקבל בברכה. התרומה מוכרת לפי סעיף 46 לפקודת מס הכנסה, קבלה תשלח בהתאם.

לתרומה כספית >>

אתם.ן מוזמנים.ות להצטרף אלינו כמתנדבים.ות במגוון האירועים שהקרן מפיקה. להתנדבות ניתן לשלוח לנו מייל ל: info@copro.co.il או למלא פרטים בטופס יצירת קשר בעמוד צור קשר ונחזור אליכם.ן

The Fledgling Fund

07.13.2021

הקרן היא בעצם חלק מעמותה שהוקמה ב- 2005 ומטרתה היא להביא לשינוי חברתי באמצעות תמיכה בסרטי תעודה.

על פי הגדרת הקרן, היא שואפת לשפר את חייהם של יחידים, משפחות וקהילות הנמצאים במצב פגיע על ידי הגברת המודעות לגביהם בעולם הרחב. בין הנושאים הנמצאים על סדר יומה של הקרן נמצאים העצמת נשים, בריאות, ומערכת המשפט האמריקאית.

לקרן יש מסלולים שונים של תמיכה, אולם כל המסלולים האלה תומכים בסרטים אשר כבר סיימו צילומים ונמצאים בשלבים האחרונים של ההפקה, מה שקרוי אצלנו, מענק השלמת הפקה, או מענק פוסט פרודקשין.

הקרן תומכת בפרויקטים מכל העולם אך על הפרויקטים המוגשים יש להשיג שותף עסקי אמריאי שהוא תחת הגדרת Fiscal Sponsor. משמעות הדבר הוא איתור ארגון המוכר כעמותה, שנושא הסרט מתיישב עם מטרותיו.

דילוג לתוכן