קרן קופרו לשיווק תוכן ישראלי פועלת לקידום יוצרי ויוצרות קולנוע לאורך השנה. הפעילות של הקרן תלויה רבות בשיתוף הפעולה המתמשך עם תעשיית הקולנוע בישראל ובעולם.

תרומתכם.ן תסייע לקופרו להרחיב את פעילותנו בהפצת סיפורים מישראל ברחבי העולם ולהגדיל את מעגל היוצרים.ות בהם.ן נוכל לתמוך. תרומה בכל סכום תתקבל בברכה. התרומה מוכרת לפי סעיף 46 לפקודת מס הכנסה, קבלה תשלח בהתאם.

לתרומה כספית >>

אתם.ן מוזמנים.ות להצטרף אלינו כמתנדבים.ות במגוון האירועים שהקרן מפיקה. להתנדבות ניתן לשלוח לנו מייל ל: info@copro.co.il או למלא פרטים בטופס יצירת קשר בעמוד צור קשר ונחזור אליכם.ן

The European Film Market

09.26.2023

שוק הסרטים האירופי (EFM) הוא אחד משלושת מקומות המפגש המובילים של תעשיות הקולנוע והמדיה הבינלאומיות. במהלך שמונה ימים, כ-10,000 (!) מפיקים, קניינים וסוכני מכירות, מפיצים ומקבלי החלטות – פוקדים שורה של אירועי נטוורקינג, הקרנות סגורות, שולחנות עגולים ועוד. כשוק הסרטים הגדול הראשון של השנה (בפברואר), ה-EFM נמצא בעמדה חזקה ומשמש כסוג של קובע החלטות לשנת הקולנוע החדשה; סרט שהצליח ב-EFM כנראה יעשה סיבוב גם בשווקים הגדולים הנוספים. המיקומים המגוונים של ה-EFM בברלין נעים מ-Gropius Bau היפהפה למלון Marriott האלגנטי, ברלינר פרייהייט המודרני ואולם ה-Zoo Palast. במקביל לשוק המרכזי מתקיים שוק הקו-פרודוקציות השנתי, במהלך חמישה ימים מתך השמונה. את האירוע פוקדים כ-600 נציגים של חברות מכירות, גופי שידור וכו' שמחפשים פרויקטים חדשים – בעיקר עלילתיים – להיכנס איתם לקופרודוקציה.

דילוג לתוכן