קרן קופרו לשיווק תוכן ישראלי פועלת לקידום יוצרי ויוצרות קולנוע לאורך השנה. הפעילות של הקרן תלויה רבות בשיתוף הפעולה המתמשך עם תעשיית הקולנוע בישראל ובעולם.

תרומתכם.ן תסייע לקופרו להרחיב את פעילותנו בהפצת סיפורים מישראל ברחבי העולם ולהגדיל את מעגל היוצרים.ות בהם.ן נוכל לתמוך. תרומה בכל סכום תתקבל בברכה. התרומה מוכרת לפי סעיף 46 לפקודת מס הכנסה, קבלה תשלח בהתאם.

לתרומה כספית >>

אתם.ן מוזמנים.ות להצטרף אלינו כמתנדבים.ות במגוון האירועים שהקרן מפיקה. להתנדבות ניתן לשלוח לנו מייל ל: info@copro.co.il או למלא פרטים בטופס יצירת קשר בעמוד צור קשר ונחזור אליכם.ן

TFI Sloan Filmmaker Fund

07.21.2021

קרן המקושרת לפסטיבל טרייבקה ולמכון טרייבקה, המתמחה בעיקר בתמיכה בסרטים עלילתיים העוסקים במדע וטכנולוגיה.
התמיכה בפרויקטים פתוחה ללא כל מגבלה ליוצרים מכל העולם ולסרטים בכל שלבי ההפקה (כמובן בתנאי שהסרט עונה לזיקה של הקרן, ועוסק בעולם הטכנולוגיה). כמות הפרויקטים הנתמכים בשנה משתנה אולם מדובר על כמות קטנה יחסית של בין 2 ל-6 סרטים.
הקרן עצמה, שהוקמה בשנת 1934 על ידי אלפרד סלואן, אז בכיר בג'נרל מוטורס, תומכת בפרויקטים גם בתחום התיאטרון, הספרות וכמובן, האינטרנט. השותפות עם מכון טרייבקה ממוקדת בתחום הקולנוע. במסגרת שיתוף הפעולה, הפסטיבל מספק את הייעוץ האומנותי ואת הפיקוח האדמיניסטרטיבי לפרוייקטים הנתמכים. הזוכים במענקי הקרן חייבים להשתתף במפגשים מקצועיים ולעבור הנחייה על ידי נציגי הקרן.
הסרטים הנתמכים הם סרטים באורך מלא (מעל 70 דקות) וצריכים לעסוק במפגש של מדע וטכנולוגיה עם חיי היום יום. כמו כן, ניתן להגיש בקשות במידה וישנם סרטים העוסקים בחייהם של מדענים מסוגים שונים. הקרן תעניק תמיכה גם לסרטים אשר מנסים להמציא שפה קולנועית חדשה, אם כי, הנתונים והמידע שניתנים בסרט חייבים להיות מדוייקים.

דילוג לתוכן