קרן קופרו לשיווק תוכן ישראלי פועלת לקידום יוצרי ויוצרות קולנוע לאורך השנה. הפעילות של הקרן תלויה רבות בשיתוף הפעולה המתמשך עם תעשיית הקולנוע בישראל ובעולם.

תרומתכם.ן תסייע לקופרו להרחיב את פעילותנו בהפצת סיפורים מישראל ברחבי העולם ולהגדיל את מעגל היוצרים.ות בהם.ן נוכל לתמוך. תרומה בכל סכום תתקבל בברכה. התרומה מוכרת לפי סעיף 46 לפקודת מס הכנסה, קבלה תשלח בהתאם.

לתרומה כספית >>

אתם.ן מוזמנים.ות להצטרף אלינו כמתנדבים.ות במגוון האירועים שהקרן מפיקה. להתנדבות ניתן לשלוח לנו מייל ל: info@copro.co.il או למלא פרטים בטופס יצירת קשר בעמוד צור קשר ונחזור אליכם.ן

Tempo Documentary Festival

07.13.2021

פסטיבל סרטי התעודה הגדול ביותר בשבדיה, מתקיים בחודש מרץ בעיר סטוקהולם מאז נוסד בשנת 1998. רוב תוכניית הפסטיבל כוללת הקרנת סרטי תיעודה, אבל יש בה גם מקום לאספקטים אחרים של יצירה תיעודית – רדיו, טלוויזיה, צילומי סטילס (לאו דווקא צילומי עיתונות).

בפסטיבל מוקרנים כ-150 סרטים מרחבי העולם ויש בו שש מסגרות תחרותיות, שתיים מהן מיועדות לקולנוע בינלאומי: פרס לסרט התיעודי הבינלאומי הארוך ופרס לסרט התיעודי הבינלאומי הקצר.

במהלך הפסטיבל מתקיים גם אירוע פיצ'ינג, שמתקיים מול צוות שופטים וקהל אשר בוחר את הפרוייקט המועדף עליו. כמו כן נערכות סדנאות, הרצאות ופאנלים.

דילוג לתוכן