קרן קופרו לשיווק תוכן ישראלי פועלת לקידום יוצרי ויוצרות קולנוע לאורך השנה. הפעילות של הקרן תלויה רבות בשיתוף הפעולה המתמשך עם תעשיית הקולנוע בישראל ובעולם.

תרומתכם.ן תסייע לקופרו להרחיב את פעילותנו בהפצת סיפורים מישראל ברחבי העולם ולהגדיל את מעגל היוצרים.ות בהם.ן נוכל לתמוך. תרומה בכל סכום תתקבל בברכה. התרומה מוכרת לפי סעיף 46 לפקודת מס הכנסה, קבלה תשלח בהתאם.

לתרומה כספית >>

אתם.ן מוזמנים.ות להצטרף אלינו כמתנדבים.ות במגוון האירועים שהקרן מפיקה. להתנדבות ניתן לשלוח לנו מייל ל: info@copro.co.il או למלא פרטים בטופס יצירת קשר בעמוד צור קשר ונחזור אליכם.ן

Telluride Film Festival

07.12.2021

הפסטיבל, שנוסד בשנת 1973, הוא פסטיבל קצר יחסית שנפרש על פני ארבעה ימים בלבד והוא נערך בתחילת חודש ספטמבר בעיירת הסקי טלורייד בקולורדו, ארה"ב.

הפסטיבל מקרין במסגרת המרכזית של הפסטיבל כ-30 סרטים ומתקבלים אליו סרטים מכל ז'אנר ומכל אורך (תיעודי, אנימציה, עלילתיים וסרטים קצרים). הפסטיבל אינו מעניק פרסים ומכריז כי הפרס הגדול הוא עצם קבלת הסרט אליו.

מנהלי הפסטיבל מצהירים כי הם עורכים מחווה ליוצרים אשר הניעו את המדיום קדימה. הפסטיבל מנהל דיונים כנים עם יוצרי הסרטים או עם היסטוריונים שרוצים לקדם יצירות אלו ואחרות למרכז השיח הציבורי.

עם השנים הפך הפסטיבל להיות אחד הנחשבים עבור תעשיית הקולנוע האמריקאית ואם חשקה נפשכם בנטוורקינג, זה הפסטיבל בשבילכם.

ההרשמה לפסטיבל כוללת תשלום דמי הרשמה הנעים בין 35 ל-95 דולרים.

דילוג לתוכן