קרן קופרו לשיווק תוכן ישראלי פועלת לקידום יוצרי ויוצרות קולנוע לאורך השנה. הפעילות של הקרן תלויה רבות בשיתוף הפעולה המתמשך עם תעשיית הקולנוע בישראל ובעולם.

תרומתכם.ן תסייע לקופרו להרחיב את פעילותנו בהפצת סיפורים מישראל ברחבי העולם ולהגדיל את מעגל היוצרים.ות בהם.ן נוכל לתמוך. תרומה בכל סכום תתקבל בברכה. התרומה מוכרת לפי סעיף 46 לפקודת מס הכנסה, קבלה תשלח בהתאם.

לתרומה כספית >>

אתם.ן מוזמנים.ות להצטרף אלינו כמתנדבים.ות במגוון האירועים שהקרן מפיקה. להתנדבות ניתן לשלוח לנו מייל ל: info@copro.co.il או למלא פרטים בטופס יצירת קשר בעמוד צור קשר ונחזור אליכם.ן

Tallinn Black Nights Film Festival

07.11.2021

פסטיבל בינלאומי לקולנוע עלילתי, הנערך מדי שנה בחודש נובמבר בטאלין, בירת אסטוניה. הפסטיבל נוסד בשנת 1997 עם מספר צנוע של 25 סרטים בלבד וכ-4,500 צופים. עם השנים הפסטיבל הלך וגדל ובפסטיבל בשנת 2019 הוקרנו בו 700 סרטים וביקרו בו למעלה מ-100 אלף איש. הפסטיבל מתמקד בתעשיית הסרטים של מדינות הבלקן אך מקרין סרטים מהעולם כולו.

בפסטיבל מספר מסגרות תחרותיות לקולנוע בינלאומי, אולם רק שתיים מהן נושאות פרסים כספיים: הפרס הגדול בסכום של 10,000 יורו לסרט הטוב ביותר, פרס הבמאי הטוב ביותר בסכום של 5,000 יורו, ופרס הצילום הטוב ביותר בסכום של 1,000 יורו. להוציא אלו ישנן תחרויות בקטגוריות התסריט, השחקן, השחקנית והמוסיקה ובנפרד מוענק גם פרס כספי לסרט ביכורים (5,000 יורו).

הגשת הסרטים כוללת דמי רישום בסך 50 יורו.

במהלך תקופת הפסטיבל פועלים גם שלושה תתי פסטיבלים בנושאים שונים: פסטיבל אנימציה בשם Animated Dreams, Just Film  המיועד לסרטי ילדים ונוער וSleepwalkers-, פסטיבל לסרטים קצרים בינלאומיים. כמו כן נערך שוק סרטים מקומי ואירועים המקשרים בין מפיקים מקומיים לבינלאומיים ליצירת קופרודוקציות.

דילוג לתוכן