קרן קופרו לשיווק תוכן ישראלי פועלת לקידום יוצרי ויוצרות קולנוע לאורך השנה. הפעילות של הקרן תלויה רבות בשיתוף הפעולה המתמשך עם תעשיית הקולנוע בישראל ובעולם.

תרומתכם.ן תסייע לקופרו להרחיב את פעילותנו בהפצת סיפורים מישראל ברחבי העולם ולהגדיל את מעגל היוצרים.ות בהם.ן נוכל לתמוך. תרומה בכל סכום תתקבל בברכה. התרומה מוכרת לפי סעיף 46 לפקודת מס הכנסה, קבלה תשלח בהתאם.

לתרומה כספית >>

אתם.ן מוזמנים.ות להצטרף אלינו כמתנדבים.ות במגוון האירועים שהקרן מפיקה. להתנדבות ניתן לשלוח לנו מייל ל: info@copro.co.il או למלא פרטים בטופס יצירת קשר בעמוד צור קשר ונחזור אליכם.ן

Taipei Film Festival

07.12.2021

פסטיבל שהוקם בשנת 1999 ומתקיים בחודש ספטמבר בעיר טאיפיי שבטאיוואן. זהו פסטיבל גדול יחסית שמגיעים אליו למעלה מ-100 אלף איש הצופים בכ-160 סרטים מ-40 מדינות שונות. רוב הקהל, על פי האתר הרשמי של הפסטיבל, מורכב מצופים צעירים יחסית.

בפסטיבל שתי מסגרות תחרותיות בהן מוענקים פרסים כספיים: התחרות המרכזית ותחרות המיועדת ליוצרים צעירים מרחבי העולם. בפסטיבל גם חלק המוקדש לסרטים קצרים וסרטי אנימציה.

כמו כן קיימות בפסטיבל מספר מסגרות שאינן תחרותיות: מסגרת לקולנוע אסיאתי, מסגרת המוקדשת ליוצרים בהווה ובעבר.

בשנים האחרונות יש ייצוג נאה לקולנוע הישראלי אשר גם מצליח לקטוף פרסים. בפסטיבל של 2013 זכה בפרס הגדול סרטו של תום שובל, "הנוער". ב- 2014 "בית לחם" של יובל אדלר זכה בפרס חביב הקהל. ב-2015 זכה הסרט "הגננת" של נדב לפיד בפרס הסרט הטוב ביותר.

דילוג לתוכן