קרן קופרו לשיווק תוכן ישראלי פועלת לקידום יוצרי ויוצרות קולנוע לאורך השנה. הפעילות של הקרן תלויה רבות בשיתוף הפעולה המתמשך עם תעשיית הקולנוע בישראל ובעולם.

תרומתכם.ן תסייע לקופרו להרחיב את פעילותנו בהפצת סיפורים מישראל ברחבי העולם ולהגדיל את מעגל היוצרים.ות בהם.ן נוכל לתמוך. תרומה בכל סכום תתקבל בברכה. התרומה מוכרת לפי סעיף 46 לפקודת מס הכנסה, קבלה תשלח בהתאם.

לתרומה כספית >>

אתם.ן מוזמנים.ות להצטרף אלינו כמתנדבים.ות במגוון האירועים שהקרן מפיקה. להתנדבות ניתן לשלוח לנו מייל ל: info@copro.co.il או למלא פרטים בטופס יצירת קשר בעמוד צור קשר ונחזור אליכם.ן

Sydney Film Festival

07.11.2021

פסטיבל הסרטים של סידני, הנערך בחודש יוני, הוא אחד הפסטיבלים המצליחים ביותר של היבשת (בשנת 2021 יציין את מהדורתו ה-68). הפסטיבל מקיים מספר מסגרות תחרותיות נושאות פרסים כספיים המכוונים לתוצרת אוסטרלית בלבד, בהם פרס הסרט התיעודי, הסרט הקצר, פרס התסריט ופרס לסרט אנימציה קצר על שמו של חלוץ האנימציה, יורם גרוס – ישראלי לשעבר שעבר לאוסטרליה בתחילת שנות השישים.

הפסטיבל עורך פאנלים והרצאות עם אנשי קולנוע ומקיים גם רטרוספקטיבות ליוצרי קולנוע ותיקים, כך לדוגמא נערכו רטרוספקטיבות לסרטיהם של במאים כמו אינגמר ברגמן, מרטין סקורסזה ואקירה קורוסאווה.

ב- 2014 הוקרן בפסטיבל סרטם הקצר של יובל המאירי ומיכל וקנין, "הכי קרוב לאיך שהצילום נראה". ב-2015 הוקרן סרטו הקצר של נדב לפיד "למה?" ובשנת 2016 הוקרנו סרטו של עידו הר "פרינסס שואו" וסרטו של תומר היימן "מיסטר גאגא".

דילוג לתוכן