קרן קופרו לשיווק תוכן ישראלי פועלת לקידום יוצרי ויוצרות קולנוע לאורך השנה. הפעילות של הקרן תלויה רבות בשיתוף הפעולה המתמשך עם תעשיית הקולנוע בישראל ובעולם.

תרומתכם.ן תסייע לקופרו להרחיב את פעילותנו בהפצת סיפורים מישראל ברחבי העולם ולהגדיל את מעגל היוצרים.ות בהם.ן נוכל לתמוך. תרומה בכל סכום תתקבל בברכה. התרומה מוכרת לפי סעיף 46 לפקודת מס הכנסה, קבלה תשלח בהתאם.

לתרומה כספית >>

אתם.ן מוזמנים.ות להצטרף אלינו כמתנדבים.ות במגוון האירועים שהקרן מפיקה. להתנדבות ניתן לשלוח לנו מייל ל: info@copro.co.il או למלא פרטים בטופס יצירת קשר בעמוד צור קשר ונחזור אליכם.ן

Sundance Film Festival

07.12.2021

האירוע המרכזי, הגדול, המתוקשר והחשוב ביותר של תעשיית הקולנוע העצמאי האמריקאי והעולמי. הפסטיבל מתקיים מדי שנה במדינת יוטה שבארצות הברית בחורף הקר של חודש ינואר. הוא נוסד בשנת 1985 ביוזמת מכון סאנדנס שהקים השחקן רוברט רדפורד.

בפסטיבל מוקרנים סרטים עלילתיים ותיעודיים באורכים שונים. עם השנים הפסטיבל הפך לאירוע מתוקשר ונוצץ, הרבה בזכות חלק גדול מכוכבי הוליווד המגיעים אליו לא פעם כדי לנסות לקדם סרטים עצמאיים קטנים יותר בהם השתתפו. הפסטיבל מתהדר בלא מעט יוצרים אשר הציגו בו את יצירותיהם הראשונות, במאים כמו האחים כהן, קווין סמית ועוד. הצלחה בפסטיבל סאנדנס וציון לשבח על ידי השופטים כמוהו כקבלת תו תקן לאיכות הסרט, מה שלעיתים מקל על שיווקו וקבלתו על ידי הקהל. ההרשמה לפסטיבל כוללת תשלום דמי הרשמה.

מלבד הסרטים, עמוס הפסטיבל בשלל אירועים, החל מפאנלים מתוקשרים (שהיום מועברים לעיתים בשידור ישיר באינטרנט) דרך סדנאות מקצועיות ועד להופעות מוסיקליות ומסיבות נוצצות.

מעבר לפסטיבל מקיים מכון סאנדנס פעילויות במהלך כל השנה המיועדות ליוצרים צעירים או כאלה שהם בתחילת דרכם, כמו למשל סדנה לפיתוח תסריטים והתמחות למפיקים.

דילוג לתוכן