קרן קופרו לשיווק תוכן ישראלי פועלת לקידום יוצרי ויוצרות קולנוע לאורך השנה. הפעילות של הקרן תלויה רבות בשיתוף הפעולה המתמשך עם תעשיית הקולנוע בישראל ובעולם.

תרומתכם.ן תסייע לקופרו להרחיב את פעילותנו בהפצת סיפורים מישראל ברחבי העולם ולהגדיל את מעגל היוצרים.ות בהם.ן נוכל לתמוך. תרומה בכל סכום תתקבל בברכה. התרומה מוכרת לפי סעיף 46 לפקודת מס הכנסה, קבלה תשלח בהתאם.

לתרומה כספית >>

אתם.ן מוזמנים.ות להצטרף אלינו כמתנדבים.ות במגוון האירועים שהקרן מפיקה. להתנדבות ניתן לשלוח לנו מייל ל: info@copro.co.il או למלא פרטים בטופס יצירת קשר בעמוד צור קשר ונחזור אליכם.ן

Stalker International Film Festival

07.13.2021

הפסטיבל נוסד בשנת 1995 ומוקדש לסרטים בנושאי זכויות האדם. הפסטיבל נפתח מדי שנה ב-10 בדצמבר, יום השנה להכרזת זכויות האדם של האו"ם ומתקבלים אליו סרטים עלילתיים וסרטים תיעודיים.

המסגרת התחרותית מיועדת לסרטים רוסיים בלבד והמסגרת הבינלאומית מעניקה רק ציונים לשבח. לצד הקרנות הסרטים מקיים הפסטיבל תערוכות ואירועים מיוחדים הנוגעים בנושאי זכויות האדם.

הפסטיבל קרוי על שם סרטו של אנדריי טרקובסקי משנת 1979, והקרנה שלו חותמת את ימי הפסטיבל מדי שנה. הסרט מקדם ערכים של אהבה, חמלה, אכפתיות כלפי הזולת ויחס של אחריות בין היחיד לחברה.

האתר הרשמי של הפסטיבל קיים רק בשפה הרוסית

דילוג לתוכן