קרן קופרו לשיווק תוכן ישראלי פועלת לקידום יוצרי ויוצרות קולנוע לאורך השנה. הפעילות של הקרן תלויה רבות בשיתוף הפעולה המתמשך עם תעשיית הקולנוע בישראל ובעולם.

תרומתכם.ן תסייע לקופרו להרחיב את פעילותנו בהפצת סיפורים מישראל ברחבי העולם ולהגדיל את מעגל היוצרים.ות בהם.ן נוכל לתמוך. תרומה בכל סכום תתקבל בברכה. התרומה מוכרת לפי סעיף 46 לפקודת מס הכנסה, קבלה תשלח בהתאם.

לתרומה כספית >>

אתם.ן מוזמנים.ות להצטרף אלינו כמתנדבים.ות במגוון האירועים שהקרן מפיקה. להתנדבות ניתן לשלוח לנו מייל ל: info@copro.co.il או למלא פרטים בטופס יצירת קשר בעמוד צור קשר ונחזור אליכם.ן

Spark Animation Film Festival

07.21.2021

פסטיבל אנימציה שהוקם רק בשנת 2008, וכבר קנה לעצמו שם בתחום פסטיבלי האנימציה. "אנחנו אוהבים אנימציה ואנחנו רוצים לשתף את האהבה הזו עם העולם כולו" מצהירים מנהלי הפסטיבל באתר הרשמי. הפסטיבל נערך כל שנה בחודש אוקטובר.
הפסטיבל מתמקד בעיקר בהקרנת סרטים קצרים, אם כי במקביל ישנן לא מעט סדנאות העוסקות בהתפתחות האפקטים הוויזואליים הממוחשבים.
הפסטיבל מקרין סרטי אנימציה מכל הסוגים, אנימציה ממוחשבת, קלאסית, סטופ מושן ועוד. זהו פסטיבל שנאצר על ידי עורכי התוכניות שסוקרים את כל הפסטיבלים הגדולים בעולם, ובוחרים את הסרטים שנראים להם הכי טובים.
בשנת 2015 במסגרת הפסטיבל הוקרנו: "Damn those crows" של שי בלומנקרנץ, ענבל גרוסמן, רותם חרמוני ורועי צור, "הרקיע השביעי" של אור טילינגר, ו"אפריקה שלי – גלעד כהנא" של שריאל קסלסי.

דילוג לתוכן