קרן קופרו לשיווק תוכן ישראלי פועלת לקידום יוצרי ויוצרות קולנוע לאורך השנה. הפעילות של הקרן תלויה רבות בשיתוף הפעולה המתמשך עם תעשיית הקולנוע בישראל ובעולם.

תרומתכם.ן תסייע לקופרו להרחיב את פעילותנו בהפצת סיפורים מישראל ברחבי העולם ולהגדיל את מעגל היוצרים.ות בהם.ן נוכל לתמוך. תרומה בכל סכום תתקבל בברכה. התרומה מוכרת לפי סעיף 46 לפקודת מס הכנסה, קבלה תשלח בהתאם.

לתרומה כספית >>

אתם.ן מוזמנים.ות להצטרף אלינו כמתנדבים.ות במגוון האירועים שהקרן מפיקה. להתנדבות ניתן לשלוח לנו מייל ל: info@copro.co.il או למלא פרטים בטופס יצירת קשר בעמוד צור קשר ונחזור אליכם.ן

SIGGRAPH Computer Animation Festival

07.21.2021

הפסטיבל הגדול והחשוב ביותר בעולם לאנימציה ממוחשבת נערך מידי שנה בחודש יולי באנהיים שבקליפורניה תחת חסות אולפני האנימציה של דיסני. הפסטיבל מציע מגוון רחב מאוד של פעילויות והסרטים הזוכים מקבלים באופן אוטומטי זכות להיחשב כמועמדים פוטנציאלים לפרס האוסקר בקטגוריית הסרט הקצר.
הפסטיבל הוא חלק מכנס מדיה וטכנולוגיה גדול שנערך במשך אותם 5 ימים ויש לו שלוחות רבות ברחבי העולם, כולל סיגראף אסיה.
כל כנס כולל, לצד הקרנת סרטי הפסטיבל, גם פאנלים וסדנאות בנושאים רבים בהם מעורבת אנימציה ממוחשבת כמו למשל, אפקטים מיוחדים לטלוויזיה ולקולנוע, משחקי מחשב, שימוש אומנותי באנימציה ממוחשבת, תכניות לימוד ועוד. בשנים האחרונות נכנס לכנס גם תחום ה VR.
אין הגבלות לגבי הז'אנר או אורך הסרט, כל עוד הוא נעשה באנימציה ממוחשבת. כמו כן, הפסטיבל מחפש יצירות שקשורות לעולם ה VR, סימולציות ו-Real-time graphics.

דילוג לתוכן