קרן קופרו לשיווק תוכן ישראלי פועלת לקידום יוצרי ויוצרות קולנוע לאורך השנה. הפעילות של הקרן תלויה רבות בשיתוף הפעולה המתמשך עם תעשיית הקולנוע בישראל ובעולם.

תרומתכם.ן תסייע לקופרו להרחיב את פעילותנו בהפצת סיפורים מישראל ברחבי העולם ולהגדיל את מעגל היוצרים.ות בהם.ן נוכל לתמוך. תרומה בכל סכום תתקבל בברכה. התרומה מוכרת לפי סעיף 46 לפקודת מס הכנסה, קבלה תשלח בהתאם.

לתרומה כספית >>

אתם.ן מוזמנים.ות להצטרף אלינו כמתנדבים.ות במגוון האירועים שהקרן מפיקה. להתנדבות ניתן לשלוח לנו מייל ל: info@copro.co.il או למלא פרטים בטופס יצירת קשר בעמוד צור קשר ונחזור אליכם.ן

Sheffield Doc/Fest

07.11.2021

פסטיבל בינלאומי לסרטי תיעודה שמתקיים בחודש יוני בשפילד אנגליה ונוסד ב-1994. הפסטיבל, שפתוח לקהל הרחב כולל בתוכו גם אירועים מקצועיים ושוק סרטים. למעלה מ-1,000 אנשי תעשייה מגיעים לפסטיבל בשנים האחרונות, דבר שהופך אותו למקום מצוין ליצירת קשרים בתחום.

עם שינוי ההנהלה בשנת 2006 הפסטיבל לקח כיוון אחר ובמקום להיות רק פסטיבל של חמישה ימים, הוא הפך את עצמו למותג שמייצר אירועים במהלך כל השנה. ב-2006 הוצג גם שוק הסרטים, שזכה לכינוי MeetMarket, בנוסף לשוק מתקיימים אירועי פי'צינג ופאנלים שונים לאנשי התעשייה.

הפסטיבל מתהדר בכמות נכבדה של אורחים, שמתוכם אלפי יוצרים ואנשי תעשייה.

בשנים האחרונות נכנס הפסטיבל גם לתחום הניו מדיה והמציאות המדומה (VR) וכיום חלק ממנו מוקדש ליצירות העוסקות ביקומים אחרים וחידושים בעולם האינטראקטיבי.

דילוג לתוכן