קרן קופרו לשיווק תוכן ישראלי פועלת לקידום יוצרי ויוצרות קולנוע לאורך השנה. הפעילות של הקרן תלויה רבות בשיתוף הפעולה המתמשך עם תעשיית הקולנוע בישראל ובעולם.

תרומתכם.ן תסייע לקופרו להרחיב את פעילותנו בהפצת סיפורים מישראל ברחבי העולם ולהגדיל את מעגל היוצרים.ות בהם.ן נוכל לתמוך. תרומה בכל סכום תתקבל בברכה. התרומה מוכרת לפי סעיף 46 לפקודת מס הכנסה, קבלה תשלח בהתאם.

לתרומה כספית >>

אתם.ן מוזמנים.ות להצטרף אלינו כמתנדבים.ות במגוון האירועים שהקרן מפיקה. להתנדבות ניתן לשלוח לנו מייל ל: info@copro.co.il או למלא פרטים בטופס יצירת קשר בעמוד צור קשר ונחזור אליכם.ן

SFFILM Documentary Film Fund

03.18.2024

קרן הסרטים התיעודיים של SFFILM (DFF) תומכת בעיסוק בסרטים דוקומנטריים שלאחר ההפקה, המציגים סיפורים משכנעים, דמויות מסקרנות, וגישה חזותית מקורית וחדשנית. מאז השקתה ב-2011, קרן הסרטים התיעודיים SFFILM השקיעה יותר מ-900,000 דולר כדי לקדם עבודות חדשות של יוצרי סרטים ברחבי העולם.
מענקי DFF מוענקים פעם בשנה לפרויקטים של סרטים תיעודיים ופתוחים ליוצרי סרטים בינלאומיים. סכומי המענקים האישיים ומספר המענקים שיינתנו ייקבעו על בסיס שנתי. כמו בכל מענקי SFFILM, בנוסף לפרסי המזומנים, המקבלים יקבלו גישה להטבות רבות באמצעות תוכנית הפיתוח המקיפה והדינמית של יוצרי SFFILM.

דילוג לתוכן