קרן קופרו לשיווק תוכן ישראלי פועלת לקידום יוצרי ויוצרות קולנוע לאורך השנה. הפעילות של הקרן תלויה רבות בשיתוף הפעולה המתמשך עם תעשיית הקולנוע בישראל ובעולם.

תרומתכם.ן תסייע לקופרו להרחיב את פעילותנו בהפצת סיפורים מישראל ברחבי העולם ולהגדיל את מעגל היוצרים.ות בהם.ן נוכל לתמוך. תרומה בכל סכום תתקבל בברכה. התרומה מוכרת לפי סעיף 46 לפקודת מס הכנסה, קבלה תשלח בהתאם.

לתרומה כספית >>

אתם.ן מוזמנים.ות להצטרף אלינו כמתנדבים.ות במגוון האירועים שהקרן מפיקה. להתנדבות ניתן לשלוח לנו מייל ל: info@copro.co.il או למלא פרטים בטופס יצירת קשר בעמוד צור קשר ונחזור אליכם.ן

RIFF – Rome independent film festival

07.11.2021

פסטיבל לסרטים עצמאיים המתקיים מאז שנת 2001 בסוף נובמבר. לפסטיבל מתקבלים סרטים עלילתיים ותיעודיים, סרטי אנימציה, סרטים קצרים וסרטי סטודנטים. הפרסים הכספיים הניתנים בקטגוריות השונות שמורים רק לסרטים איטלקיים להוציא בקטגוריית סרטי האנימציה וסרטי סטודנטים.

כמו כן נערכת בפסטיבל תחרות תסריטים לסרט קצר ולסרט באורך מלא, אליהן ניגשים בנפרד.

הקולנוע הישראלי העצמאי, עם דגש על סרטי סטודנטים, סרטים קצרים וסרטים תיעודיים, מאוד פופולארי בפסטיבל ומאז נפתח ניתן למצוא בו בכל שנה מספר סרטים ישראלים:

ב-2014 הוקרנו בו, "תרשום אני ערבי" סרטה התיעודי של אבתסאם מראענה-מנוחין, "כמעט חברות", סרטה התיעודי של ניצן אופיר, "קונגו ביט דה דראם" התיעודי של אריאל תגר ואורי ורטהיים ו"הקו של גרייס", סרט קצר של רותם קפלינסקי. ב- 2015 הוקרן הסרט "ספורט" שהפיקו יעל פרלוב, קובי מזרחי ואחמד ברגותי.

הגשת הסרטים והתסריטים כוללת תשלום דמי הרשמה.

דילוג לתוכן