קרן קופרו לשיווק תוכן ישראלי פועלת לקידום יוצרי ויוצרות קולנוע לאורך השנה. הפעילות של הקרן תלויה רבות בשיתוף הפעולה המתמשך עם תעשיית הקולנוע בישראל ובעולם.

תרומתכם.ן תסייע לקופרו להרחיב את פעילותנו בהפצת סיפורים מישראל ברחבי העולם ולהגדיל את מעגל היוצרים.ות בהם.ן נוכל לתמוך. תרומה בכל סכום תתקבל בברכה. התרומה מוכרת לפי סעיף 46 לפקודת מס הכנסה, קבלה תשלח בהתאם.

לתרומה כספית >>

אתם.ן מוזמנים.ות להצטרף אלינו כמתנדבים.ות במגוון האירועים שהקרן מפיקה. להתנדבות ניתן לשלוח לנו מייל ל: info@copro.co.il או למלא פרטים בטופס יצירת קשר בעמוד צור קשר ונחזור אליכם.ן

Perspective Fund

03.18.2024

מונע על ידי אמונה זו, קרן Perspective תומכת בפרויקטים יצירתיים שלא רק עומדים בפני עצמם ככלי תקשורת מהשורה הראשונה, אלא גם מציידים את קהלי היעד שלהם בידע, בכוח הרצון ובתשתיות קהילתיות כדי להביא לעולם יותר חברתי וכלכלי – עולם שבו ליותר אנשים יש יותר גישה להזדמנויות.

Perspective מספקת יוצרים את המימון, הכלים והתמיכה המונעת על ידי אסטרטגיה כדי לספר סיפורים על צדק ושוויון היוצרים פעולה. הקרן מחויבת להפיכת הנרטיבים מחדש בדרכים המעצבות מחדש את התפיסות וגורמות לשינוי חברתי. הקרן סיפקה מימון ליותר מ-80 סרטים ויותר מ-75 ארגונים דוקומנטריים עד כה.

דילוג לתוכן