קרן קופרו לשיווק תוכן ישראלי פועלת לקידום יוצרי ויוצרות קולנוע לאורך השנה. הפעילות של הקרן תלויה רבות בשיתוף הפעולה המתמשך עם תעשיית הקולנוע בישראל ובעולם.

תרומתכם.ן תסייע לקופרו להרחיב את פעילותנו בהפצת סיפורים מישראל ברחבי העולם ולהגדיל את מעגל היוצרים.ות בהם.ן נוכל לתמוך. תרומה בכל סכום תתקבל בברכה. התרומה מוכרת לפי סעיף 46 לפקודת מס הכנסה, קבלה תשלח בהתאם.

לתרומה כספית >>

אתם.ן מוזמנים.ות להצטרף אלינו כמתנדבים.ות במגוון האירועים שהקרן מפיקה. להתנדבות ניתן לשלוח לנו מייל ל: info@copro.co.il או למלא פרטים בטופס יצירת קשר בעמוד צור קשר ונחזור אליכם.ן

Northern Film + Media

07.13.2021

קרן מקומית לאזור צפון מזרח אנגליה, שנתמכת על ידי המועצה הבריטית לקולנוע (ה- BFI). רוב התמיכה של הקרן הוא בפרויקטים של ניו מדיה, משחקים אינטראקטיביים אולם יש גם תמיכה יפה בפרויקטים טלוויזיוניים וקולנועיים.

השיקול המרכזי של הקרן לתמיכה בפרויקט, כמו חלק גדול מהקרנות, הוא תרומת הפרויקט לכלכלה המקומית. עם זאת הפרויקטים הנבחרים הם כאלה שיש בהם חדשנות ויצירתיות.

הקרן משקיעה גם כספים בפיתוח פרויקטים דרך שיתופי פעולה, למשל עם ערוצי הטלוויזיה הבריטים (ערוץ 4 או ה-BBC) ופסטיבל שפילד לסרטי תיעודה.

מאז שנת 2010 יש לישראל הסכם קו פרודוקציה עם בריטניה שמאפשר שיתוף פעולה ביתר קלות בהתחשב בשיקול דעת מקומי, אם של מנהל הקרן ואם של המועצה הבריטית, התנאי הוא, כמובן, יצירת שיתוף פעולה שיתאים לתקנון הקרן.

דילוג לתוכן