קרן קופרו לשיווק תוכן ישראלי פועלת לקידום יוצרי ויוצרות קולנוע לאורך השנה. הפעילות של הקרן תלויה רבות בשיתוף הפעולה המתמשך עם תעשיית הקולנוע בישראל ובעולם.

תרומתכם.ן תסייע לקופרו להרחיב את פעילותנו בהפצת סיפורים מישראל ברחבי העולם ולהגדיל את מעגל היוצרים.ות בהם.ן נוכל לתמוך. תרומה בכל סכום תתקבל בברכה. התרומה מוכרת לפי סעיף 46 לפקודת מס הכנסה, קבלה תשלח בהתאם.

לתרומה כספית >>

אתם.ן מוזמנים.ות להצטרף אלינו כמתנדבים.ות במגוון האירועים שהקרן מפיקה. להתנדבות ניתן לשלוח לנו מייל ל: info@copro.co.il או למלא פרטים בטופס יצירת קשר בעמוד צור קשר ונחזור אליכם.ן

Moscow International Film Festival

07.13.2021

 

הפסטיבל שנוסד ב-1935 כשסרגיי אייזנשטיין עומד בראש צוות השופטים, נערך בחודש יוני מדי שנה והוא אחד הפסטיבל המומלצים על ידי איגוד המפיקים הבינלאומי. הספירה הרשמית של מהדורות הפסטיבל מתחילת משנת 1959.

בפסטיבל שלוש מסגרות תחרותיות: קולנוע עלילתי, קולנוע תיעודי, סרטים קצרים. מעבר למסגרות התחרותיות ישנן מסגרות הקרנה מחוץ לתחרות המתחלקות לנושאים שונים חלקם קבועים וחלקם משתנים, לדוגמא, בפסטיבל בשנת 2016 היה פוקוס על קולנוע הולנדי מצד אחד, ומצד שני פוקוס על הקולנוע של מדינות ערב. כמו כן נערכות רטרוספקטיבות לבימאים ויוצרים מרחבי העולם.

מעבר על רשימת הסרטים מעלה שהפסטיבל, כנראה במכוון, מקפיד על נוכחות אמריקאית דלה יחסית, דבר המעיד גם על אופיו, המיועד לקדם אלטרנטיבה לזרם המרכזי של הקולנוע העולמי.

דילוג לתוכן