קרן קופרו לשיווק תוכן ישראלי פועלת לקידום יוצרי ויוצרות קולנוע לאורך השנה. הפעילות של הקרן תלויה רבות בשיתוף הפעולה המתמשך עם תעשיית הקולנוע בישראל ובעולם.

תרומתכם.ן תסייע לקופרו להרחיב את פעילותנו בהפצת סיפורים מישראל ברחבי העולם ולהגדיל את מעגל היוצרים.ות בהם.ן נוכל לתמוך. תרומה בכל סכום תתקבל בברכה. התרומה מוכרת לפי סעיף 46 לפקודת מס הכנסה, קבלה תשלח בהתאם.

לתרומה כספית >>

אתם.ן מוזמנים.ות להצטרף אלינו כמתנדבים.ות במגוון האירועים שהקרן מפיקה. להתנדבות ניתן לשלוח לנו מייל ל: info@copro.co.il או למלא פרטים בטופס יצירת קשר בעמוד צור קשר ונחזור אליכם.ן

Milano Film Festival

07.11.2021

הפסטיבל, שחגג בשנה שעברה את מהדורת ה-25 שלו, הוקם ב-1995 ומתקיים בספטמבר במילאנו. לפסטיבל מתקבלים סרטים מכל הז'אנרים: עלילתיים, תיעודיים, קצרים, אנימציה וידאו ארט וסרטים ניסיוניים.

במסגרת התחרותית של הפסטיבל מחולקים פרסים בשמונה קטגוריות: סרט באורך מלא, סרט קצר, פרס חביב הקהל, פרס צוות הפסטיבל, פרס הסטודנטים לקולנוע ועוד מספר קטגוריות. כל הקטגוריות התחרותיות הן בינלאומיות.

בפסטיבל, שנמשך 10 ימים ומושך אליו למעלה מ-100 אלף איש בשנה, מוקרנים גם סרטים מחוץ למסגרת התחרותית.

במקביל להקרנות מתקיימים בפסטיבל אירועים מיוחדים: הופעות מוזיקה, הקרנות פתוחות, סדנאות ושיחות עם בימאים.

ב-2014 הוקרן הסרט התיעודי-שיתופי ״אם תחייך, העולם יחייך אליך״ שצילמה משפחת אל-חדאד עם איהאב טרביה ויואב גרוס ואף זכה בפרס בקטגוריית הסרט הקצר הטוב ביותר. באותה שנה הוקרנו גם סרטם של אפי ויס ואמיר בורנשטיין "אותו נהר פעמיים"  וסרט האנימציה של מיכל ואורי קרנות "Black Tape". ב-2015 הוקרן במסגרת הפסטיבל סרטה של מור לושי "שיח לוחמים: הסלילים הגנוזים".

דילוג לתוכן