קרן קופרו לשיווק תוכן ישראלי פועלת לקידום יוצרי ויוצרות קולנוע לאורך השנה. הפעילות של הקרן תלויה רבות בשיתוף הפעולה המתמשך עם תעשיית הקולנוע בישראל ובעולם.

תרומתכם.ן תסייע לקופרו להרחיב את פעילותנו בהפצת סיפורים מישראל ברחבי העולם ולהגדיל את מעגל היוצרים.ות בהם.ן נוכל לתמוך. תרומה בכל סכום תתקבל בברכה. התרומה מוכרת לפי סעיף 46 לפקודת מס הכנסה, קבלה תשלח בהתאם.

לתרומה כספית >>

אתם.ן מוזמנים.ות להצטרף אלינו כמתנדבים.ות במגוון האירועים שהקרן מפיקה. להתנדבות ניתן לשלוח לנו מייל ל: info@copro.co.il או למלא פרטים בטופס יצירת קשר בעמוד צור קשר ונחזור אליכם.ן

VENICE GAP-FINANCING MARKET

09.19.2023

שוק התעשייה הגדול והיוקרתי של ונציה, Venice Production Bridge, התחיל את דרכו ב-2012 עם כ-400 אורחים. ב-2023 פקדו את השוק כבר מעל 3,000 אנשי תעשייה מכל העולם. מרבית המשתתפים מגיעים מרחבי אירופה, אבל תמצאו שם גם יוצרים, מפיקים, קניינים ועוד מהמזרח התיכון ואמריקה הלטינית. האירוע כולל בתוכו כמה תתי-אירועים שמתמקדים כל אחד במסלול עשייה אחר. תמצאו שם את ה-Book Adaptation Rights Market (BARM) שמתמקד באדפטציות מספרות לקולנוע; את ה-Venice Gap-Financing Market (VGFM) שנועד לסרטים בשלב ראף קאט שצריכים פוש אחרון של מימון כדי לצאת לאוויר העולם; וגם את Final Cut in Venice workshop שמהווה שוק מצומצם שנועד במיוחד למדינות מאיזור אפריקה.

דילוג לתוכן