קרן קופרו לשיווק תוכן ישראלי פועלת לקידום יוצרי ויוצרות קולנוע לאורך השנה. הפעילות של הקרן תלויה רבות בשיתוף הפעולה המתמשך עם תעשיית הקולנוע בישראל ובעולם.

תרומתכם.ן תסייע לקופרו להרחיב את פעילותנו בהפצת סיפורים מישראל ברחבי העולם ולהגדיל את מעגל היוצרים.ות בהם.ן נוכל לתמוך. תרומה בכל סכום תתקבל בברכה. התרומה מוכרת לפי סעיף 46 לפקודת מס הכנסה, קבלה תשלח בהתאם.

לתרומה כספית >>

אתם.ן מוזמנים.ות להצטרף אלינו כמתנדבים.ות במגוון האירועים שהקרן מפיקה. להתנדבות ניתן לשלוח לנו מייל ל: info@copro.co.il או למלא פרטים בטופס יצירת קשר בעמוד צור קשר ונחזור אליכם.ן

MIA Market

09.26.2023

ה- MIA) International Audiovisual Market) הוא שוק המתקיים במשך חמישה ימים ברומא, בכל חודש אוקטובר. השוק מושך אליו מגוון של פרויקטים, גם פיזי וגם דיגיטלי – סרטים ארוכים (עלילתי, אנימציה ותיעודי), כמו גם סדרות (דרמה, תיעודי, עובדות ואנימציה). כיום, MIA הוא האירוע החשוב ביותר בתעשייה באיטליה והוא אחד מהאירועים הבינלאומיים החשובים ביותר לתעשייה העלילתית; השוק מתמקד ביצירת הזדמנויות להפקה משותפת, בניית אסטרטגיות ומודלים למימון, מכירה והפצה של יצירות והצגת תוכן, ומהווה פלטפורמה יעילה לגילוי כישרונות חדשים. השוק כולל מסגרות של פיצ'ינג וגם שואוקייס לפרויקטים חדשים (בעיקר איטלקיים).

דילוג לתוכן