קרן קופרו לשיווק תוכן ישראלי פועלת לקידום יוצרי ויוצרות קולנוע לאורך השנה. הפעילות של הקרן תלויה רבות בשיתוף הפעולה המתמשך עם תעשיית הקולנוע בישראל ובעולם.

תרומתכם.ן תסייע לקופרו להרחיב את פעילותנו בהפצת סיפורים מישראל ברחבי העולם ולהגדיל את מעגל היוצרים.ות בהם.ן נוכל לתמוך. תרומה בכל סכום תתקבל בברכה. התרומה מוכרת לפי סעיף 46 לפקודת מס הכנסה, קבלה תשלח בהתאם.

לתרומה כספית >>

אתם.ן מוזמנים.ות להצטרף אלינו כמתנדבים.ות במגוון האירועים שהקרן מפיקה. להתנדבות ניתן לשלוח לנו מייל ל: info@copro.co.il או למלא פרטים בטופס יצירת קשר בעמוד צור קשר ונחזור אליכם.ן

Melbourne International Animation Festival

07.21.2021

הפסטיבל, שהחל כאירוע קטן יחסית בשנת 2001 הפך להיות אחד הפסטיבלים הגדולים בעולם ופסטיבל האנימציה הגדול באוסטרליה. הפסטיבל נערך מדי חודש יוני במלבורן, ומתמקד בעיקר בסרטים קצרים, אם כי יש לו גם תכניות המוקדשות לסרטים ארוכים.
הוא נתמך על ידי מועצת העיר מלבורן, Australian Film Commission והמוזיאון לתמונה הנעה – Acmi בו גם נערכות הקרנות הפסטיבל. בשנת 2017 הוגשו כ-4,000 סרטים מתוכם הוקרנו 450 סרטים (בהם גם ישראלים) על פני 8 ימים.
הפסטיבל שם דגש על יצירה בינלאומית, לכן מומלץ לכל מי שיצר סרט קצר או סיים לימודיו להגיש לאחת התוכניות המוצעות: פנורמה בינלאומית, "הדור הבא". בנוסף ישנן תוכניות המוקדשות לסרטי אנימציה לילדים, סרטי אנימציה למבוגרים בלבד וכמובן, סרטים תוצרת אוסטרליה.
הפסטיבל מארח לא מעט יוצרים ובכל שנה עושה מחווה ליוצר אנימציה אחר מן העולם. במהלך הפסטיבל מתקיימים מפגשים עם האמנים וסדנאות יצירה.
כל מי שרוצה יכול לשלוח את הסרט שלו לפסטיבל, אין הגבלה על אורך או סגנון.
ב 2017 הוקרנו הסרטים "אולי רק ציפורי מסע יודעות" של דפנה אוודיש, "הדרים" של שלומי יוסף, “Blue Smile” של אסף גבע והילה מוטאין ו"במילים אחרות" של טל קנטור.

דילוג לתוכן