קרן קופרו לשיווק תוכן ישראלי פועלת לקידום יוצרי ויוצרות קולנוע לאורך השנה. הפעילות של הקרן תלויה רבות בשיתוף הפעולה המתמשך עם תעשיית הקולנוע בישראל ובעולם.

תרומתכם.ן תסייע לקופרו להרחיב את פעילותנו בהפצת סיפורים מישראל ברחבי העולם ולהגדיל את מעגל היוצרים.ות בהם.ן נוכל לתמוך. תרומה בכל סכום תתקבל בברכה. התרומה מוכרת לפי סעיף 46 לפקודת מס הכנסה, קבלה תשלח בהתאם.

לתרומה כספית >>

אתם.ן מוזמנים.ות להצטרף אלינו כמתנדבים.ות במגוון האירועים שהקרן מפיקה. להתנדבות ניתן לשלוח לנו מייל ל: info@copro.co.il או למלא פרטים בטופס יצירת קשר בעמוד צור קשר ונחזור אליכם.ן

Margaret Mead Film Festival

07.12.2021

פסטיבל קטן אך מוערך המוקדש לקולנוע תיעודי. הפסטיבל שנערך באמצע אוקטובר, נמצא תחת חסות המוזיאון לטבע (American Museum of Natural History) שבניו יורק. זהו הפסטיבל הוותיק ביותר בארצות הברית המוקדש לקולנוע תיעודי ונוסד בשנת 1977. עם השנים ביסס הפסטיבל את מעמדו כפסטיבל איכותי המגיש למבקריו הצע מגוון של סרטים, הנבחרים בפינצטה, מקולנוע חברתי-קהילתי ועד לסרטים ניסיוניים.

מדי שנה מוקרנים בפסטיבל כ-30 סרטים מרחבי העולם ומגיעים אליו כ-5,000 מבקרים. על מספר הסרטים הנמוך יחסית מפצה העובדה שלפסטיבל נבחרים סרטים מאתגרים, המחפשים נקודת מבט רעננה בעיקר על נושאי ואופי היצירה. ניתן להגיש לפסטיבל גם סרטי אנימציה וסרטים ניסיוניים לא עלילתיים.

הפסטיבל מעניק פרסים ליוצרים אשר מצליחים לחשוף את הצופים לדרכי חיים שונות מבחינה חברתית ואישית, מאשר החיים הרגילים והנוחים של ניו יורק.

ההרשמה לפסטיבל כוללת תשלום דמי הרשמה הנעים בין 10 ל- 35 דולרים על פי יכולתו של היוצר לשלם.

דילוג לתוכן