קרן קופרו לשיווק תוכן ישראלי פועלת לקידום יוצרי ויוצרות קולנוע לאורך השנה. הפעילות של הקרן תלויה רבות בשיתוף הפעולה המתמשך עם תעשיית הקולנוע בישראל ובעולם.

תרומתכם.ן תסייע לקופרו להרחיב את פעילותנו בהפצת סיפורים מישראל ברחבי העולם ולהגדיל את מעגל היוצרים.ות בהם.ן נוכל לתמוך. תרומה בכל סכום תתקבל בברכה. התרומה מוכרת לפי סעיף 46 לפקודת מס הכנסה, קבלה תשלח בהתאם.

לתרומה כספית >>

אתם.ן מוזמנים.ות להצטרף אלינו כמתנדבים.ות במגוון האירועים שהקרן מפיקה. להתנדבות ניתן לשלוח לנו מייל ל: info@copro.co.il או למלא פרטים בטופס יצירת קשר בעמוד צור קשר ונחזור אליכם.ן

(ITFS) International Festival of Animated Film in Stuttgart

07.21.2021

פסטיבל האנימציה הבינלאומי בשטוטגרט הוקם בשנת 1982 והוא שם דגש על סרטי אנימציה איכותיים ופחות מסחריים. הפסטיבל מרחיב את היריעה מעבר לסרטים ועוסק גם בשילוב של משחקי מחשב, ארכיטקטורה אומנות ועיצוב אשר קשורים לעולם האנימציה.
פסטיבל נערך כל שנה בסוף חודש אפריל והוא אירוע האנימציה הגדול ביותר בגרמניה. העיר שטוטגרט מתגייסת כולה לקראת הפסטיבל בו מתקיימות הקרנות חוץ לכל המשפחה. יש בפסטיבל סרטים קצרים וסרטים ארוכים מז'אנרים שונים והגשת הסרטים אינה כוללת תשלום דמי הרשמה.
מטרתו המרכזית של הפסטיבל היא להאיר בזרקור אנימציה איכותית ואומנותית שמנסה להרחיב את גבולות הז'אנר ולאתר את הקולות החדשים והבולטים בתחום.
בפסטיבל מספר תחרויות נושאות פרסים: התחרויות הבינלאומיות כוללות פרסים לסרט הקצר הבינלאומי הטוב ביותר, סרט הסטודנטים ופרס חביב הקהל. כמו כן נערכת תחרות בינלאומית לסרטים ארוכים ואפילו תחרות לפרסומות וסרט אנימציה קומי.
במקביל עורך הפסטיבל סדנאות (המיועדות בעיקר לילדים) ופאנלים ופורומים המיועדים למבוגרים.
הקולנוע הישראלי די פופולארי בפסטיבל ומומלץ, בעיקר לסטודנטים, לשלוח אליו את עבודותיהם. בשנת 2014 זכה בציון לשבח "מצופים" של עידן ברזילי ומור ישראלי. ב-2015 הוקרן סרט האנימציה התיעודי "חולות" שנוצר על ידי קבוצת סטודנטים ממכללת ספיר.

דילוג לתוכן