קרן קופרו לשיווק תוכן ישראלי פועלת לקידום יוצרי ויוצרות קולנוע לאורך השנה. הפעילות של הקרן תלויה רבות בשיתוף הפעולה המתמשך עם תעשיית הקולנוע בישראל ובעולם.

תרומתכם.ן תסייע לקופרו להרחיב את פעילותנו בהפצת סיפורים מישראל ברחבי העולם ולהגדיל את מעגל היוצרים.ות בהם.ן נוכל לתמוך. תרומה בכל סכום תתקבל בברכה. התרומה מוכרת לפי סעיף 46 לפקודת מס הכנסה, קבלה תשלח בהתאם.

לתרומה כספית >>

אתם.ן מוזמנים.ות להצטרף אלינו כמתנדבים.ות במגוון האירועים שהקרן מפיקה. להתנדבות ניתן לשלוח לנו מייל ל: info@copro.co.il או למלא פרטים בטופס יצירת קשר בעמוד צור קשר ונחזור אליכם.ן

International Film Festival – Message to Man

07.13.2021

פסטיבל שמוקדש ברובו לקולנוע תיעודי והוקם בשנת 1989. הפסטיבל נערך בחודש נובמבר בעיר סנט פטרבורג. בתחילת דרכו היה הפסטיבל על טהרת הקולנוע התיעודי, אולם בשנים האחרונות הרחיב את היריעה וכיום מקרין גם סרטים עלילתיים קצרים וסרטי אנימציה. בשנת 2016 נוספה בפסטיבל קטגוריה חדשה של סרטים ניסיוניים. כמו כן מדי פעם מקרין הפסטיבל גם סדרות תיעודיות.

בעבר מנהלי הפסטיבל היו חלק מפסטיבל הקולנוע במוסקבה, אולם הם הרגישו כי הקולנוע העלילתי תופס בו מקום נכבד ומאפיל על הקולנוע התיעודי והחליטו לפצל ולהקים פסטיבל ייחודי לקולנוע תיעודי. בשנים האחרונות הפסטיבל גדל וזכה להכרה על ידי איגוד המפיקים הבינלאומי. לפסטיבל מוגשים כ-3,000 סרטים מתוכם נבחרים כעשרה אחוז.

דילוג לתוכן