קרן קופרו לשיווק תוכן ישראלי פועלת לקידום יוצרי ויוצרות קולנוע לאורך השנה. הפעילות של הקרן תלויה רבות בשיתוף הפעולה המתמשך עם תעשיית הקולנוע בישראל ובעולם.

תרומתכם.ן תסייע לקופרו להרחיב את פעילותנו בהפצת סיפורים מישראל ברחבי העולם ולהגדיל את מעגל היוצרים.ות בהם.ן נוכל לתמוך. תרומה בכל סכום תתקבל בברכה. התרומה מוכרת לפי סעיף 46 לפקודת מס הכנסה, קבלה תשלח בהתאם.

לתרומה כספית >>

אתם.ן מוזמנים.ות להצטרף אלינו כמתנדבים.ות במגוון האירועים שהקרן מפיקה. להתנדבות ניתן לשלוח לנו מייל ל: info@copro.co.il או למלא פרטים בטופס יצירת קשר בעמוד צור קשר ונחזור אליכם.ן

IFFI – International Film Festival of India

07.12.2021

פסטיבל הסרטים הגדול ביותר בהודו נוסד בשנת 1952 ונערך בגואה בחודש ינואר. הפסטיבל, שנמשך עשרה ימים, מעניק לא מעט פרסים כספיים שמגיעים לשווי כולל של כ-200 אלף דולרים.

הפסטיבל מוכר על ידי איגוד המפיקים הבינלאומי FIAPE מה שמעיד על עמידה בסטנדרטים של איכות ומגוון יחד עם שאר התנאים הטכניים שהארגון מעמיד כתנאי סף להכרה. זהו פסטיבל קלאסי עם זיקה לקולנוע אומנותי.

הפסטיבל מקיים תחרות בינלאומית ולצידה לא מעט מסגרות הקרנה לא תחרותיות, התמקדות שנתית על היצע הקולנוע של מדינה מסוימת מחוות ליוצרים וותיקים ועוד. בפסטיבל מוקרנים כ-250 סרטים, רובם עלילתיים. המקום שהפסטיבל מקנה לקולנוע תיעודי הוא קטן יחסית.

הייצוג הישראלי בפסטיבל מרשים, וכמעט כל שנה מוקרנים בו סרטים מישראל.

דילוג לתוכן