קרן קופרו לשיווק תוכן ישראלי פועלת לקידום יוצרי ויוצרות קולנוע לאורך השנה. הפעילות של הקרן תלויה רבות בשיתוף הפעולה המתמשך עם תעשיית הקולנוע בישראל ובעולם.

תרומתכם.ן תסייע לקופרו להרחיב את פעילותנו בהפצת סיפורים מישראל ברחבי העולם ולהגדיל את מעגל היוצרים.ות בהם.ן נוכל לתמוך. תרומה בכל סכום תתקבל בברכה. התרומה מוכרת לפי סעיף 46 לפקודת מס הכנסה, קבלה תשלח בהתאם.

לתרומה כספית >>

אתם.ן מוזמנים.ות להצטרף אלינו כמתנדבים.ות במגוון האירועים שהקרן מפיקה. להתנדבות ניתן לשלוח לנו מייל ל: info@copro.co.il או למלא פרטים בטופס יצירת קשר בעמוד צור קשר ונחזור אליכם.ן

Gucci Tribeca Documentary Fund

07.21.2021

קרן נוספת של מכון טרייבקה. הקרן נותנת מענקי השלמה לסרטים תיעודיים אשר נמצאים בשלבים האחרונים של ההפקה (שלבי הפוסט פרודקשין). הקרן מתעסקת בסרטים העוסקים בזכויות האדם, צדק חברתי ונושאים חברתיים כלל עולמיים. כל הסרטים הנתמכים על ידי הקרן הם סרטי תעודה באורך מלא.
כמו כן, הקרן מעניקה תקציבים ל 4 בימאים בשנה שסרטיהם עוסקים בהעצמה נשית או בחיי בני נוער/ילדים ברחבי העולם. בין השיקולים של הקרן לתמיכה נמצאים הפוטנציאל להצלחה בפסטיבלים, הסיכוי להקרנה בבתי קולנוע ומידת ההתאמה של הנושא אל הקהל האמריקאי.
בשנת 2015 הוגשו כ-500 פרויקטים מ-50 מדינות ונתנו מענקים ל 10 פרויקטים, בהם לסרטה של העיתונאית, מאיה זינשטיין, "טהורה לעד" שסקר את תופעת אוהדי מועדון הספורט ביתר

דילוג לתוכן