קרן קופרו לשיווק תוכן ישראלי פועלת לקידום יוצרי ויוצרות קולנוע לאורך השנה. הפעילות של הקרן תלויה רבות בשיתוף הפעולה המתמשך עם תעשיית הקולנוע בישראל ובעולם.

תרומתכם.ן תסייע לקופרו להרחיב את פעילותנו בהפצת סיפורים מישראל ברחבי העולם ולהגדיל את מעגל היוצרים.ות בהם.ן נוכל לתמוך. תרומה בכל סכום תתקבל בברכה. התרומה מוכרת לפי סעיף 46 לפקודת מס הכנסה, קבלה תשלח בהתאם.

לתרומה כספית >>

אתם.ן מוזמנים.ות להצטרף אלינו כמתנדבים.ות במגוון האירועים שהקרן מפיקה. להתנדבות ניתן לשלוח לנו מייל ל: info@copro.co.il או למלא פרטים בטופס יצירת קשר בעמוד צור קשר ונחזור אליכם.ן

Guangzhou International Documentary Film Festival

07.12.2021

פסטיבל לקולנוע תיעודי המתקיים מדי שנה בחודש דצמבר בעיר גואנגג'ואו שבסין הוא אחד מפסטיבלי הקולנוע התיעודיים הגדולים בעולם. בפסטיבל מסגרות תחרותיות נושאות פרסים והקרנות רגילות של סרטים בנושאים שונים. הפרסים ניתנים על ידי השופטים וישנם גם פרסי חביב הקהל. חלק מהסרטים מחולקים לקטגוריות לא שגרתיות כמו סרטים העוסקים בנושאי מדע וטכנולוגיה וסרטים העוסקים בנושאי תרבות והיסטוריה. כמו כן נערכים סמינרים שונים וימי עיון לאנשי מקצוע.

לצד הפסטיבל מתקיים שוק סרטים גדול, אליו צריך לגשת ולהירשם בנפרד (באמצעות אתר האינטרנט של הפסטיבל) מועד ההגשה האחרון לשוק הסרטים הוא סוף יולי.

הקולנוע הישראלי מאוד פופולארי בפסטיבל וכל שנה מוקרנים בו מספר סרטים, על כן כדאי מאוד להגיש מועמדות, בייחוד אם מדובר בסרטים באורך מלא.

דילוג לתוכן