קרן קופרו לשיווק תוכן ישראלי פועלת לקידום יוצרי ויוצרות קולנוע לאורך השנה. הפעילות של הקרן תלויה רבות בשיתוף הפעולה המתמשך עם תעשיית הקולנוע בישראל ובעולם.

תרומתכם.ן תסייע לקופרו להרחיב את פעילותנו בהפצת סיפורים מישראל ברחבי העולם ולהגדיל את מעגל היוצרים.ות בהם.ן נוכל לתמוך. תרומה בכל סכום תתקבל בברכה. התרומה מוכרת לפי סעיף 46 לפקודת מס הכנסה, קבלה תשלח בהתאם.

לתרומה כספית >>

אתם.ן מוזמנים.ות להצטרף אלינו כמתנדבים.ות במגוון האירועים שהקרן מפיקה. להתנדבות ניתן לשלוח לנו מייל ל: info@copro.co.il או למלא פרטים בטופס יצירת קשר בעמוד צור קשר ונחזור אליכם.ן

Göteborg Film Festival

07.13.2021

פסטיבל קולנוע לכל הז'אנרים שנוסד בשנת 1979 ונערך בחודשים ינואר-פברואר בגוטנברג שבשבדיה. הפסטיבל מקבל סרטים באורך מלא וקצרים, סרטי תיעודה ואנימציה ויש בו לא מעט מסגרות תחרותיות.

תחרות הדגל של הפסטיבל היא תחרות "פרס הדרקון" המיועדת לסרטים סקנדינביים בקטגוריות שונות. הסרטים הבינלאומיים מועמדים לשני פרסים מרכזיים, פרס חביב הקהל ופרס על שם אינגמר ברגמן לסרט ביכורים. לצד המסגרות התחרותיות ישנן מסגרות נושא בפסטיבל כמו למשל, סרטים קומיים בינלאומיים, תוכנית אנימציה מושקעת, סרטים שזכו בפרסים או שבחים בפסטיבלים אחרים, פוקוס על קולנוע ממדינות שונות, הקרנת קלאסיקות ועוד.

בנוסף להקרנת הסרטים מתקיימים סמינרים בנושאים שונים במהלך הפסטיבל וכן שוק הסרטים הגדול בסקנדינביה Nordic Film Market המהווה מוקד משיכה לאנשי מקצוע רבים מהתחום.

דילוג לתוכן