קרן קופרו לשיווק תוכן ישראלי פועלת לקידום יוצרי ויוצרות קולנוע לאורך השנה. הפעילות של הקרן תלויה רבות בשיתוף הפעולה המתמשך עם תעשיית הקולנוע בישראל ובעולם.

תרומתכם.ן תסייע לקופרו להרחיב את פעילותנו בהפצת סיפורים מישראל ברחבי העולם ולהגדיל את מעגל היוצרים.ות בהם.ן נוכל לתמוך. תרומה בכל סכום תתקבל בברכה. התרומה מוכרת לפי סעיף 46 לפקודת מס הכנסה, קבלה תשלח בהתאם.

לתרומה כספית >>

אתם.ן מוזמנים.ות להצטרף אלינו כמתנדבים.ות במגוון האירועים שהקרן מפיקה. להתנדבות ניתן לשלוח לנו מייל ל: info@copro.co.il או למלא פרטים בטופס יצירת קשר בעמוד צור קשר ונחזור אליכם.ן

Fort Lauderdale International Film Festival

07.12.2021

פסטיבל בינלאומי הנערך בתחילת נובמבר בפורט לודרדייל, פלורידה, ארה"ב. הפסטיבל נוסד בשנת 1986 והפך עם השנים לאחד הפסטיבלים הבולטים בארצות הברית.

זהו פסטיבל בעל אופי תיירותי ומסחרי מובהק והוא נערך ברשת בתי הקולנוע Cinema Paradiso. במהלך הפסטיבל נערכות לא מעט מסיבות ממוסחרות, אך עם זאת הפסטיבל הוא פלטפורמה מצוינת ליצירת קשרים וסגירת עסקאות עם בכירים בתעשייה האמריקנית.

בפסטיבל מתקיימת מסגרת תחרותית לסרטים עלילתיים באורך מלא ומוענקים בו פרסים במספר קטגוריות: הבמאי, השחקן והשחקנית, שחקן ושחקנית המשנה, התסריט, הצילום, הפסקול ופרס הסרט הזר הטובים ביותר.

כמו כן מתקיימת תחרות של סרטי סטודנטים בקטגוריות: סרט עלילתי קצר (מתחת ל 20 דקות), סרט עלילתי (מעל ל-20 דקות), סרט תיעודי וסרט אנימציה.

התוכנית הלא תחרותית כוללת מגוון של מסגרות וקטגוריות וכוללת גם רטרוספקטיבה לבמאי אמריקאי בולט אשר גם מקבל פרס מפעל חיים.

ההרשמה לפסטיבל כוללת תשלום דמי הרשמה.

דילוג לתוכן