קרן קופרו לשיווק תוכן ישראלי פועלת לקידום יוצרי ויוצרות קולנוע לאורך השנה. הפעילות של הקרן תלויה רבות בשיתוף הפעולה המתמשך עם תעשיית הקולנוע בישראל ובעולם.

תרומתכם.ן תסייע לקופרו להרחיב את פעילותנו בהפצת סיפורים מישראל ברחבי העולם ולהגדיל את מעגל היוצרים.ות בהם.ן נוכל לתמוך. תרומה בכל סכום תתקבל בברכה. התרומה מוכרת לפי סעיף 46 לפקודת מס הכנסה, קבלה תשלח בהתאם.

לתרומה כספית >>

אתם.ן מוזמנים.ות להצטרף אלינו כמתנדבים.ות במגוון האירועים שהקרן מפיקה. להתנדבות ניתן לשלוח לנו מייל ל: info@copro.co.il או למלא פרטים בטופס יצירת קשר בעמוד צור קשר ונחזור אליכם.ן

Ford Foundation

07.13.2021

קרן שהוקמה בשנת 1936 ואינה עוסקת אך ורק במימון סרטים אלא מפנה חלק גדול מהתקציבים שלה לקידום מטרות חינוך ואחווה בינלאומית.

לקרן פורד ישנה מחלקת שנוסדה בשנת 2011 הנקראת Just Films וכשמה כן היא – מימון סרטי תיעודה העוסקים בזכויות אדם והזכות של כל אחד להיות אדם חופשי. נכון לכתיבת שורות אלו, התקציב לסרטים הוא עד סוף 2016 כשעדיין לא ידוע מה יהיה המשך דרכה, יש להתעדכן באתר הרשמי של הקרן.

הקרן עובדת בשיטת האזורים (Regions, יש לה סניפים ומשרדים ברחבי העולם, בדרך כלל במדינות מתפתחות (למשל הסניף הקרוב ביותר לישראל הוא במצרים, בקהיר) ועל המפיקים להוכיח שהפרויקט שלהם רלוונטי לפעולתו של אחד המשרדים האזוריים.

בשנים האחרונות לא נמצאה עדות על תמיכה של הקרן בסרטים ישראלים

דילוג לתוכן