קרן קופרו לשיווק תוכן ישראלי פועלת לקידום יוצרי ויוצרות קולנוע לאורך השנה. הפעילות של הקרן תלויה רבות בשיתוף הפעולה המתמשך עם תעשיית הקולנוע בישראל ובעולם.

תרומתכם.ן תסייע לקופרו להרחיב את פעילותנו בהפצת סיפורים מישראל ברחבי העולם ולהגדיל את מעגל היוצרים.ות בהם.ן נוכל לתמוך. תרומה בכל סכום תתקבל בברכה. התרומה מוכרת לפי סעיף 46 לפקודת מס הכנסה, קבלה תשלח בהתאם.

לתרומה כספית >>

אתם.ן מוזמנים.ות להצטרף אלינו כמתנדבים.ות במגוון האירועים שהקרן מפיקה. להתנדבות ניתן לשלוח לנו מייל ל: info@copro.co.il או למלא פרטים בטופס יצירת קשר בעמוד צור קשר ונחזור אליכם.ן

FIPADOC Industry

09.26.2023

במקביל לפסטיבל FIPADoc היוקרתי מתקיימים ימי התעשייה, אליהם מתקבצים כ-2,000 אורחים מכל קצוות העשייה הדוקומנטרית. מתוכם, כ-450 מפיקים, כ-220 מקבלי החלטות משמעותיים וכ-200 יוצרי קולנוע דוקומנטרי. כל אלו מעוניינים למצוא פרויקטים חדשים להשקיע בהם או לחלופין לפתח את הפרויקטים שלהם, למצוא שותפים חדשים ואולי גם לשכנע מקבלי החלטות כאלו ואחרים לצאת איתם למסע. ימי התעשייה – שנפרשים על גבי 4 ימים בסוף חודש ינואר – כוללים אירוע פיצ'ינג מרכזי, סדנאות עבודה, הקרנות, שולחנות עגולים עם מקבלי החלטות מרכזיים בתעשייה האירופית, הזדמוניות רבות לפגישות אחד על אחד וגם לא מעט אירועים חגיגיים באווירה פחות רשמית. השוק בעיר ביאריץ שבצרפת.

דילוג לתוכן