קרן קופרו לשיווק תוכן ישראלי פועלת לקידום יוצרי ויוצרות קולנוע לאורך השנה. הפעילות של הקרן תלויה רבות בשיתוף הפעולה המתמשך עם תעשיית הקולנוע בישראל ובעולם.

תרומתכם.ן תסייע לקופרו להרחיב את פעילותנו בהפצת סיפורים מישראל ברחבי העולם ולהגדיל את מעגל היוצרים.ות בהם.ן נוכל לתמוך. תרומה בכל סכום תתקבל בברכה. התרומה מוכרת לפי סעיף 46 לפקודת מס הכנסה, קבלה תשלח בהתאם.

לתרומה כספית >>

אתם.ן מוזמנים.ות להצטרף אלינו כמתנדבים.ות במגוון האירועים שהקרן מפיקה. להתנדבות ניתן לשלוח לנו מייל ל: info@copro.co.il או למלא פרטים בטופס יצירת קשר בעמוד צור קשר ונחזור אליכם.ן

FIP FILM INVESTIMENTI PIEMONTE

07.13.2021

קרן קולנוע מקומית למחוז פיימנוטה שבצפון איטליה שהוקמה בשנת 2009. הקרן מיועדת לסרטים עלילתיים בלבד ותומכת בקו-פרודוקציות עם פוטנציאל כלכלי מובהק.

חלק מדרישות הקרן הן שכל תקציב התמיכה יוצאו בפיימנוטה, אם בצורת השכרת ציוד, או תשלום על שירותים (בתי מלון, מסעדות, השכרת אתרי צילום) או במשכורות לאנשי צוות מקומיים.

הקרן תומכת בדרך כלל בכחמישה סרטים בשנה. במקרה של במאי שזהו סרטו הראשון או השני, סכום התמיכה יורד משמעותית.

במידה ואתם מגישים בקשה לקרן, עליכם לפרט איך אתם מתכוונים להוציא את הכסף באזור מחוז פיימנוטה. קיום של הסכמי הפצה מקומיים ומפיקים מקומיים עשוי לעזור לקבל את התמיכה.

כמו כן כדאי לוודא ולקרוא את הסכם שיתוף הפעולה בתחום הקולנוע שיש בין ישראל ואיטליה ולברר אם אתם עומדים בקריטריונים שלו

דילוג לתוכן