קרן קופרו לשיווק תוכן ישראלי פועלת לקידום יוצרי ויוצרות קולנוע לאורך השנה. הפעילות של הקרן תלויה רבות בשיתוף הפעולה המתמשך עם תעשיית הקולנוע בישראל ובעולם.

תרומתכם.ן תסייע לקופרו להרחיב את פעילותנו בהפצת סיפורים מישראל ברחבי העולם ולהגדיל את מעגל היוצרים.ות בהם.ן נוכל לתמוך. תרומה בכל סכום תתקבל בברכה. התרומה מוכרת לפי סעיף 46 לפקודת מס הכנסה, קבלה תשלח בהתאם.

לתרומה כספית >>

אתם.ן מוזמנים.ות להצטרף אלינו כמתנדבים.ות במגוון האירועים שהקרן מפיקה. להתנדבות ניתן לשלוח לנו מייל ל: info@copro.co.il או למלא פרטים בטופס יצירת קשר בעמוד צור קשר ונחזור אליכם.ן

Filmriga

07.21.2021

קרן חדשה יחסית, אשר אינה מעניקה מענקים כספיים אך מציעה הטבות מס נדיבות, שהופכות את ההשקעה בה למשתלמת להפקות שיש להן תקציב ורוצות להגדיל את אחוזי הרווח שלהן. הקרן מעניקה הטבות ובכך תומכת, בסרטים עלילתיים ותיעודיים באורך מלא בלבד, המיועדים להקרנה בקולנוע או בטלוויזיה.
הכללים להגשת הבקשות הם ברורים: על התקציב של הסרט להיות לפחות 700,000 יורו, ובנוסף בזמן ההגשה יש להוכיח כי לפחות חצי מהתקציב של הסרט כבר גויס.
20 אחוז מהצילומים צריכים להיות בריגה או סביבותיה ורצוי כי לסרט יהיה קישור נושאי לריגה, בירת לטביה, ולמורשתה. כמובן שאפשר גם להמיר את התמיכה בתשלום משכורות לאנשי מקצוע מקומיים. הבקשה צריכה להגיע ממפיק מקומי בעל משרדים בריגה.
בשנים האחרונות לא נרשמו סרטים ישראלים שזכו לתמיכה.

דילוג לתוכן