קרן קופרו לשיווק תוכן ישראלי פועלת לקידום יוצרי ויוצרות קולנוע לאורך השנה. הפעילות של הקרן תלויה רבות בשיתוף הפעולה המתמשך עם תעשיית הקולנוע בישראל ובעולם.

תרומתכם.ן תסייע לקופרו להרחיב את פעילותנו בהפצת סיפורים מישראל ברחבי העולם ולהגדיל את מעגל היוצרים.ות בהם.ן נוכל לתמוך. תרומה בכל סכום תתקבל בברכה. התרומה מוכרת לפי סעיף 46 לפקודת מס הכנסה, קבלה תשלח בהתאם.

לתרומה כספית >>

אתם.ן מוזמנים.ות להצטרף אלינו כמתנדבים.ות במגוון האירועים שהקרן מפיקה. להתנדבות ניתן לשלוח לנו מייל ל: info@copro.co.il או למלא פרטים בטופס יצירת קשר בעמוד צור קשר ונחזור אליכם.ן

Filmpool Nord

07.21.2021

הקרן השנייה בגודלה בשבדיה, אשר הוקמה בשנת 1992. קרן מקומית לאזור נורבוטן המוגדר "כאזור הטבע הפראי האחרון באירופה" בעיקר הודות לעובדה שיורד בו שלג שבעה חודשים בשנה.
הקרן תומכת בסרטי קולנוע אך גם בסדרות טלוויזיה. כמו כן הקרן מנהלת מרכז קולנועי בו ישנם תכניות מיוחדת לקהל הרחב ובעיקר לילדים. כמו כן מקיימת הקרן מרכז הכשרה הפועל גם כחממה יצירתית.
הקרן תומכת ומשתתפת בקו-פרודוקציות של סרטי עלילה, סרטים תיעודיים, סרטים קצרים (עלילתיים ותיעודיים), סדרות טלוויזיה, סרטי אנימציה ופרויקטים של מולטי-מדיה.
מדי שנה זוכים לתמיכה כ 4 סרטים ארוכים ועוד מספר סרטים קצרים.
כמו רוב הקרנות, גם קרן זו דורשת כי הסרט יופק באזור הקרן, דבר שמקשה על ההפקות לאור מזג האוויר במקום, אם כי קיים אולפן צילום מאובזר שיכול לחסוך עלויות בימים מושלגים במיוחד.
אנשי הקרן ישמחו לקשר בין ההפקה לאנשי תעשייה מקומיים, לעזור בחיפוש אתרי צילום ולסייע בענייני אדמיניסטרציה הקשורים לצילום בשבדיה

דילוג לתוכן