קרן קופרו לשיווק תוכן ישראלי פועלת לקידום יוצרי ויוצרות קולנוע לאורך השנה. הפעילות של הקרן תלויה רבות בשיתוף הפעולה המתמשך עם תעשיית הקולנוע בישראל ובעולם.

תרומתכם.ן תסייע לקופרו להרחיב את פעילותנו בהפצת סיפורים מישראל ברחבי העולם ולהגדיל את מעגל היוצרים.ות בהם.ן נוכל לתמוך. תרומה בכל סכום תתקבל בברכה. התרומה מוכרת לפי סעיף 46 לפקודת מס הכנסה, קבלה תשלח בהתאם.

לתרומה כספית >>

אתם.ן מוזמנים.ות להצטרף אלינו כמתנדבים.ות במגוון האירועים שהקרן מפיקה. להתנדבות ניתן לשלוח לנו מייל ל: info@copro.co.il או למלא פרטים בטופס יצירת קשר בעמוד צור קשר ונחזור אליכם.ן

FilmFyn

07.21.2021

קרן קטנה וידידותית בדנמרק, באזור דרום פונן שבמערב הממלכה. הקרן הוקמה ב- 2002 ונכון לשנת 2017 תקציבה עמד על 1.8 מיליון יורו בשנה.
מאז הקמתה תמכה הקרן בלמעלה מ 70 פרויקטים שצולמו בדנמרק, בהם דרמות היסטוריות, סרטי מתח, קומדיות, סרטי ילדים וסדרות טלוויזיה.
הקרן מעודדות הגשות ומציעה עזרה בכל הקשור לגבי מועדים, תנאים ואופי ההגשה. היא פתוחה מאוד לשיתופי פעולה מכל העולם, בעיקר בסרטי עלילה, אך תשקול כל סרט בעל פוטנציאל מסחרי.
אין לקרן מגבלות ידועות של אחוזי בעלות בין מפיק דני לישראלי, אולם נדרשת הוצאה של 200 אחוז מכספי התמיכה באזור, כלומר שצריך להוציא באזור לא רק את כספי התמיכה של הקרן, אלא סכום זהה לזה שגויס במקומות אחרים.
הקרן גם תסייע, במידת הצורך, במציאת שותפים עסקיים מקומיים באזור. לא נרשמו הפקות ישראליות שנתמכו על ידי הקרן הזו בשנים האחרונות.

דילוג לתוכן