קרן קופרו לשיווק תוכן ישראלי פועלת לקידום יוצרי ויוצרות קולנוע לאורך השנה. הפעילות של הקרן תלויה רבות בשיתוף הפעולה המתמשך עם תעשיית הקולנוע בישראל ובעולם.

תרומתכם.ן תסייע לקופרו להרחיב את פעילותנו בהפצת סיפורים מישראל ברחבי העולם ולהגדיל את מעגל היוצרים.ות בהם.ן נוכל לתמוך. תרומה בכל סכום תתקבל בברכה. התרומה מוכרת לפי סעיף 46 לפקודת מס הכנסה, קבלה תשלח בהתאם.

לתרומה כספית >>

אתם.ן מוזמנים.ות להצטרף אלינו כמתנדבים.ות במגוון האירועים שהקרן מפיקה. להתנדבות ניתן לשלוח לנו מייל ל: info@copro.co.il או למלא פרטים בטופס יצירת קשר בעמוד צור קשר ונחזור אליכם.ן

FilmCamp

07.21.2021

קרן שהוקמה בשנת 2005 בצפון נורבגיה במטרה לעודד את תעשיית הקולנוע המקומית. התקציב השנתי של הקרן עמוד על כ-1.4 מיליון יורו. הפקות בינלאומיות שרוצות לפנות לקרן, צריכות לעשות זאת דרך מפיק נורבגי, גם אם חלקו הסופי בסרט הוא קטן.
הקרן תומכת בסרטים אשר מיועדים להפצה מסחרית בקולנוע בלבד אם כי יש לה מסלול לסרטים תיעודיים שאינם מיועדים להפצה מסחרית. תקציב התמיכה השנתי במסלול זה הוא על 270,000 יורו.
חלקה של FilmCamp לא יעלה על מחצית מסכום ההפקה אך כן יש דרישה, לפחות כאשר מדובר בסרט עלילתי, כי 200 אחוזים מסכום התמיכה יוצאו באזור (כלומר יש להוציא את סכום התמיכה ועוד כסף שגויס ממקומות אחרים באזור). נראה כי ניתן לבטל את רוע גזירת הסעיף האחרון במשא ומתן עם הקרן, או לפחות להקטין את אחוז ההוצאות.
לא נרשמו סרטים ישראלים

דילוג לתוכן