קרן קופרו לשיווק תוכן ישראלי פועלת לקידום יוצרי ויוצרות קולנוע לאורך השנה. הפעילות של הקרן תלויה רבות בשיתוף הפעולה המתמשך עם תעשיית הקולנוע בישראל ובעולם.

תרומתכם.ן תסייע לקופרו להרחיב את פעילותנו בהפצת סיפורים מישראל ברחבי העולם ולהגדיל את מעגל היוצרים.ות בהם.ן נוכל לתמוך. תרומה בכל סכום תתקבל בברכה. התרומה מוכרת לפי סעיף 46 לפקודת מס הכנסה, קבלה תשלח בהתאם.

לתרומה כספית >>

אתם.ן מוזמנים.ות להצטרף אלינו כמתנדבים.ות במגוון האירועים שהקרן מפיקה. להתנדבות ניתן לשלוח לנו מייל ל: info@copro.co.il או למלא פרטים בטופס יצירת קשר בעמוד צור קשר ונחזור אליכם.ן

Film i Väst

07.21.2021

קרן מקומית לאזור וסטרה-גוטאלאנד שבמערב שבדיה. הקרן הוקמה בשנת 2002 ומאז השתתפה בקו פרודוקציות של מאות סרטים, רובם סרטים עלילתיים.
גובה התמיכה המרבי לא יעלה על 20 אחוז מהתקציב הכולל של הסרט (במקרים מאוד חריגים הקרן תתמוך בסכום התואם גובה שליש מהתקציב, וזאת במקרים בהם הסרט כולו מצולם במערב שבדיה.
הקרן תומכת גם בפרויקטים תיעודיים קצרים (עד שעה) ובסרטי אנימציה. הקרן תומכת רק בשלב התסריט וההפקה ולא בשלבי העריכה והפוסט. עם זאת, הקרן כנראה לא תיכנס להפקה שהצילומים שלה כבר החלו, מכיוון שהיא כן מעוניינת ללוות את הפרויקט בו היא תומכת מן ההתחלה.
בעוד שחשוב לקרן כי הסרטים הם היא תומכת, יצולמו באזור מערב שבדיה, חשוב לה אפילו עוד יותר כי ההפקות יעסיקו אנשים מקומיים ועל כן, ניתן לשאת ולתת על כמות הצילומים שייעשו באזור תחת השגחת הקרן.
כמו רוב הקרנות, צריכים למצוא שותף שבדי להפקה, אם כי במקרה של הקרן הזו, ערוצי טלוויזיה, דוגמת SVT אינם נחשבים, אלא רק חברות הפקה עצמאיות. בשנים האחרונות תמכה הקרן בכמה סרטים מדוברים כמו "כוח עליון" שהיה ב 2015 מועמד לפרס גלובוס הזהב בקטגוריית הסרט הזר הטוב ביותר והסרט "ניצוד" שהיה מועמד ב 2012 לאוסקר בקטגוריית הסרט הזה

דילוג לתוכן